صحبت های اشلی کول درباره کیران تیرنی

صحبت های اشلی کول درباره کیران تیرنی

مترجم:Moshtagh Laghaei 434

کیران تیرنی یکی از بازیکنانی بود که وقفه فوتبال به خاطر بحران کرونا خیلی به او کمک کرد. او به خاطر مصدومیت از ماه دسامبر بازی نکرده بود اما در شروع مجدد بازی ها بازیکنی کلیدی برای تیم آرتتا بوده است. او در بازی اخیر آرسنال با لستر عملکرد فوق‌العاده ای داشت. اشلی کول مدافع سابق توپچی‌ها بعد از بازی آرسنال با لستر گفت که به نظر می آید که تیرنی قابلیت بازی در همه جای زمین را دارد. او در مصاحبه با اسکای اسپورت گفت:


فکر می کنم بازیکن قابل اطمینانی است. بنظرم وقتی به آرسنال آمد سطح انتظارات از او خیلی بالا بود. بازی‌هایش را در سلتیک می دیدم، خیلی با استعداد است. فکر کنم وقتی به آرسنال آمد مصدوم بود. از اول فصل بازی نکرد. حالا دارد به آمادگی کامل بر می گردد. از نظر من، او ستاره خط دفاع حال حاضر آرسنال چه در میان سه مدافع اصلی و چه در دفاع چپ بیرونی می باشد. سطح کیفیت بالایی دارد. می تواند به عنوان مهاجم هم بازی کند و در حمله های تیم مشارکت داشته باشد. در موقعیت های تک به تک به خوبی دفاع می کند. به نظر می آید مدافعی است که نمی خواهد شکست بخورد. وقتی که بازیکنان حریف از او عبور می کنند ناراحت می شود. بنابراین به نظرم برای آرسنال و آینده این تیم بازیکن فوق‌العاده‌ای خواهد بود. تا همین الان هم برای آرسنال بسیار عالی بوده است.


به نظر می آید که بسیاری از هواداران آرسنال از وقتی که تیرنی به این باشگاه آمده همچنان به توانایی و پتانسیل این بازیکن شک دارند. البته تیرنی در بازی‌هایش ثابت کرده که به اندازه کافی برای بازی در سطح آرسنال خوب است. البته هنوز هم یک سوال درباره این بازیکن وجود دارد.


تیرنی به خاطر مصدومیتش تا سپتامبر کارش را شروع کند و قبل از توقف بازی‌ها به خاطر بحران کرونا، آخرین بار در ماه دسامبر بازی کرده بود. بنابراین حالا باید تا در چند ماه آینده ثابت کند که می توان به او در سطحی که آرسنال می خواهد آماده باشد، اطمینان کرد. اگر بتواند به کلیدی بودن در تیم آرتتا ادامه دهد، بنابراین می توان گفت که در واقع آرسنال بازیکن خاصی را در اختیار دارد.

لینک کوتاه لینک منبع

Arsenal 1 - 1 Leicester City

Emirates - Premier League

سه شنبه ۱۷ تیر - ۲۳:۴۵

منوی بازی