صحبت های مارتین کئون درباره قرارداد اوزیل

صحبت های مارتین کئون درباره قرارداد اوزیل

مترجم:Moshtagh Laghaei 368

از وقتی که بازی های فوتبال بعد از وقفه ای که به خاطر بحران کرونا پیش آمد، مجددا آغاز شدند اوزیل به دور از میادین بوده است. همه این ها باعث شده که صحبت ها بر سر خروج اوزیل از آرسنال در نقل و انتقالات تابستانی زیاد شود. به نقل از رسانه ترکیه ای فوتو اسپورت در ماه قبل، مدیران فنرباغچه به دنبال راهی برای به خدمت گرفتن اوزیل می باشند.


البته ارکوت سوگوت ایجنت این بازیکن آلمانی اظهار داشته که اوزیل سال 2021 درباره آینده اش تصمیم خواهد گرفت و در تابستان امسال باشگاه را ترک نخواهد کرد. با این حال وقتی که از کئون درباره اینکه اوزیل آینده ای در آرسنال خواهد داشت یا خیر سوال شد، او در جواب گفت:


نه. فکر نمی کنم آینده ای داشته باشد. فکر می کنم که قطعا در این تابستان قرارداد او فسخ و مطالباتش پرداخت خواهد شد چون به نظرم الان وقت حمایت کردن از نسل بعدی است. واقعا جای تاسف دارد چون او استعداد بی نظیری داشت اما اگر حاضر نیست برای جایگاهش در تیم به سختی تلاش کند پس دیگر نمی تواند در آرسنال جدید بازی کند و این همه چیزی است که آرتتا می خواهد. اول باید اخلاق کاری وجود داشته باشد و همه چیز پاداشی است که از بازی کردن با داشتن اخلاق کاری به دست می آید. مشخص است که او [آرتتا] به اندازه کافی در زمین تمرین اخلاق کاری [از اوزیل] نمی بیند.


کئون در ادامه گفت: 


مردم چه دوست داشته باشند چه نداشته باشند به حاشیه امن خود می روند اما اغلب متوجه آن نمی شوند. اما می دانید، این موضوع باید نقشی را ایفا کند. هر ماه بعد از پرداخت مالیات او باز هم یک میلیونر است. من این دیدگاه را دارم که هر بازیکنی باید بهترین قرارداد ممکن را با باشگاه ببند. اگر او [اوزیل] کارش را درست انجام دهد لایق آن [قراردادی که بسته است] می باشد اما وقتی کارش را درست انجام نمی دهد، هزینه زیادی برای آرسنال دارد. این موضوع ممکن است که پیام اشتباهی برای بسیاری از بازیکنان جوان تیم داشته باشد. او فرصت هایی داشته اما از آنها استفاده نکرده است.

لینک کوتاه لینک منبع