صحبت های پارلر درباره شکست‌ های آرسنال

صحبت های پارلر درباره شکست‌ های آرسنال

مترجم:Moshtagh Laghaei 44

ری پارلر معتقد است که آرسنال به تیم ها شانس بردن می دهد همچنین باشگاه دارد رو به عقب حرکت می کند. شاگردان آرتتا در دو بازی متوالی در یک هفته شکست خوردند و نتوانسته اند که روندی که در ماه مارس داشتند را ادامه دهند. آرسنال بعد از آمدن آرتتا تا قبل از بازی با منچسترسیتی در لیگ جزیره شکست نخورده بود.


انتظار می رفت که توپچی ها در برابر برایتون نتیجه بگیرند و بعد از گل دقیقه 68 په‌په، برای گرفتن سه امتیاز بازی خیز برداشتند. با این حال چند دقیقه بعد لویس دانک بازی را به تساوی کشاند و در لحظات آخر بازی، برایتون با گل نیل موپای سه امتیاز بازی را از چنگ آرسنال در آورد.


پارلر از این نتیجه خیلی ناراحت بود و احساس می کند که تیم سابقش دوباره در حال پسرفت می باشد. پارلر در مصاحبه ای با Stadium Astro درباره آرسنال بعد از باخت به برایتون گفت:


باید این بازی را می بردند. جلوی منچسترسیتی شانس زیادی نداشتند اما اگر می خواهند با تیم های بزرگ لیگ رقابت کنند باید تیم هایی مثل برایتون را ببرند. آرزوی همه بازیکنان در آرسنال بازی در لیگ قهرمانان است. آنها با زدن گل اول بازی شرایط خوبی داشتند اما همیشه به تیم ها فرصت بردن می دهند. در حال حاضر مشکل آرسنال این است. برایتون هم از این فرصت استفاده کرد و دو گل عالی زدند مخصوصا گل دوم که گل پیروزی برایتون بود اما هواداران امیدوارند که تیم به روزهای خوبش برگردد چون از بازیکنان بیشتر انتظار دارند. آنها برد و نزدیک شدن به پنج تیم اول لیگ را می خواهند. در حال حاضر آرسنال دارد رو به عقب حرکت می کند.
 

لینک کوتاه لینک منبع
کنفرانس مطبوعاتی آرتتا بعد از بازی با لسترسیتی اخبار جدید درباره قرارداد سبایوس از زبان آرتتا عصبانیت آرتتا از گندوزی و محرومیت این بازیکن تعریف و تمجید مارتینز از آرتتا توصیه سول کمپبل به اوبامیانگ قبل از تصمیم‌گیری صحبت‌های آرتتا درباره آینده لاکازت کنفرانس مطبوعاتی آرتتا قبل از بازی با لسترسیتی آرسنال باید خونسردی خود را حفظ کند کنفرانس مطبوعاتی آرتتا بعد از بازی با وولوز اوبامیانگ باید در آرسنال بماند کنفرانس مطبوعاتی آرتتا قبل از بازی با وولورهمپتون قسمت دوم کنفرانس مطبوعاتی آرتتا قبل از بازی با ولورهمپتون قسمت اول واکنش مارتین کئون به تمدید قرارداد بوکایو ساکا بیانیه آرسنال درباره تمدید نکردن سالیبا با سن اتین مصاحبه اوبامیانگ درباره رکوردشکنی و قراردادش کنفرانس مطبوعاتی آرتتا بعد از بازی با نورویچ مارتینز خوشحال از داشتن فرصت بازی برای آرسنال! دفاع جیمی ردنپ از متئو گندوزی! کنفرانس مطبوعاتی میکل آرتتا قبل از بازی با نورویچ‌ آرسنال نیازمند حمایت هواداران!