عشق پنجاه ساله پیرس مورگان به آرسنال

عشق پنجاه ساله پیرس مورگان به آرسنال

مترجم:Moshtagh Laghaei 71

پیرس مورگان همیشه در توییتر و تلویزیون از عشق و علاقه‌اش به آرسنال می گوید. البته احتمال داشت که در دوران جوانی هوادار تیم دیگری شود. پدر او گلین مورگان طرفدار رقیب قدیمی آرسنال یعنی تاتنهام است. مورگان قبل از دربی شمال لندن در مصاحبه‌ای با تاک اسپورت گفته بود:


تیم من آرسنال است. از سال 1971 که 6 ساله بودم و آرسنال قهرمان لیگ و جام حذفی شد، طرفدار این تیم شدم. چارلی جورج در ومبلی از فاصله 23 متری گل زد و همین باعث شد که عاشق آرسنال شوم. عاشق چارلی، فرانک مک‌لینتک، باب ویلسون، جورج گراهام و پت رایس شدم. این شروع عشق 50 ساله من به آرسنال بود. البته این این عشق ناراحتی زیادی برای من به وجود آورد. سختی که وجود داشت این بود که پدرم همیشه طرفدار تاتنهام بوده و هست.


چارلی جورج خیلی محبوب بود. آرسنال بازیکنان خیلی خوب زیادی داشت اما وقتی بحث محبوب‌ترین بازیکن می شد، مردم بیشتر حرف از چارلی جورج، دیوید روکسل، ایان رایت، ری پارلر و مارتین کئون می زدند. بازیکنان محبوب تیم لزوما کسانی که شما فکر می کنید نیستند بلکه کسانی که ارتباطی واقعی با هواداران دارند، هستند. چارلی داستان شگفت انگیزی داشت. چارلی در فینال جام حذفی که بزرگترین رقابت فوتبال در دنیا محسوب می شد مقابل لیورپول گل پیروزی‌بخش آرسنال را به ثمر رساند.


جام‌های حذفی در ومبلی واقعا عالی بودند. یک رویداد ملی بود که بیشتر از 20 میلیون نفر در یک روز کامل در یک مکان جمع می شدند تا بازی‌ها را تماشا کنند. مثل نگاه کردن یکی از مسابقه های محمدعلی کلی بود. یادم می آید پدرم طرفدار تاتنهام بود. آن حال و هوا همچنین سر و صداها را به یاد دارم. بسیاری از هواداران ایستاده بازی را در ورزشگاه نگاه می کردند. با پدرم در استادیوم ایستاده بودیم و جمعیت در آنجا در جنب و جوش زیادی بودند. همه آبجو داشتند و بوی هات‌داگ همه جا پیچیده بود...

لینک کوتاه لینک منبع
بیانیه باشگاه آرسنال پیرامون مسائل مالی پس از کرونا ساکا سومین بازیکن برتر فصل به انتخاب هواداران توماس پارتی، کلید حل مشکل توپچی‌ها بازگشت آرسن ونگر به دنیای مربیگری آرسنال باید اوزیل، سوکراتیس و موستفی را بفروشد ژاکا: آرتتا قانعم کرد که در آرسنال بمانم اوزیل در آرسنال می ماند کنفرانس مطبوعاتی آرتتا بعد از قهرمانی در جام حذفی هفتادمین سال حضور کن فرایر در آرسنال آرتتا: با ونگر درباره هر چیزی می شود صحبت کرد اوبامیانگ باید به جایی که هست افتخار کند کنفرانس مطبوعاتی آرتتا قبل از فینال جام حذفی آرتتا هشت تا از بازیکنانش را نمی خواهد عشق پنجاه ساله پیرس مورگان به آرسنال کنفرانس مطبوعاتی آرتتا بعد از بازی با واتفورد امیل اسمیت رو وارث اوزیل و پست شماره 10 آرسنال آرسنال به یک شماره 10 مثل روسیچکی یا کازورلا نیاز دارد احتمال بازگشت دنیس برگکمپ به آرسنال اوزیل دیگر جایی در آرسنال ندارد کنفرانس مطبوعاتی آرتتا قبل از بازی با واتفورد