عصبانیت آرتتا از گندوزی و محرومیت این بازیکن

عصبانیت آرتتا از گندوزی و محرومیت این بازیکن

مترجم:Moshtagh Laghaei 367

متئو گندوزی بعد از چندین درگیری به خصوص درگیری با نیل موپای در بازی با برایتون نشان داده که خیلی تندخو و عصبی است. اتحادیه فوتبال انگلیس گندوزی را جریمه یا محروم نکرد اما این بازیکن 21 ساله مورد خشم آرتتا قرار گرفت. مربی اسپانیایی آرسنال از رفتار گندوزی راضی نیست و از همان بازی با برایتون دیگر به این بازیکن بازی نداده است.


به نقل از The Athletic گندوزی بعد از بازی با برایتون از تمرین با تیم اول محروم شده و فقط با مربی بدنسازی تنها تمرین می کند. او در ملاقات با آرتتا و ادو مدیر فنی تیم نتوانست نظر آنها را عوض کند. گفته می شود که نمایندگان این بازیکن در چند روز آینده با باشگاه ملاقات خواهند کرد همچنین آرسنال تمایل دارد که این بازیکن را با بازیکنی دیگر معاوضه کند یا بفروشد.


آرتتا در تلاش مستقیم خود برای شکستن زنجیره روند نزولی آرسنال ناامید نشد و به نظر می آید که بعد از بازی ندادن به گندوزی تیم روند صعودی پیدا کرده است. مسوت اوزیل که بالاترین دستمزد را در آرسنال دارد، هم در بازگشت لیگ در ترکیب تیم نبوده است. البته توپچی‌ها چهار بازی متوالی را برده اند که در این چهار بازی 10 گل زده و فقط یک گل خورده اند.


اوضاع توپچی ها به نظر خوب می آید. بوکایو ساکا قراردادش را چهار سال دیگر با باشگاه تمدید کرده و در بازی با وولوز اولین گل خود را در لیگ جزیره برای آرسنال به ثمر رساند. ساکا بدون شک نقش مهمی در بازی با لستر خواهد داشت و اگر آرسنال لستر را شکست دهد نشان می دهد که توپچی‌ها زیرنظر آرتتا پیشرفت زیادی داشته اند.

لینک کوتاه لینک منبع

Arsenal 1 - 1 Leicester City

Emirates - Premier League

سه شنبه ۱۷ تیر - ۲۳:۴۵

منوی بازی