غایبین احتمالی آرسنال در بازی با منچسترسیتی

غایبین احتمالی آرسنال در بازی با منچسترسیتی

مترجم:Moshtagh Laghaei 63

آرسنال چهارشنبه به مصاف منچسترسیتی می رود. اوضاع توپچی ها خوب به نظر می رسد. وقفه سه ماهه ای که به وجود آمد فرصت مناسبی برای بازیکنان مصدوم بود تا دوباره آمادگی خود را بدست آورند. با این حال به نظر می رسد که چند بازیکن آرسنال از جمله چمبرز، بلرین، هولدینگ و توریرا به خاطر مصدومیت در اولین بازی شروع مجدد لیگ غایب باشند.


کالوم چمبرز نمی تواند به موقع به بازی های باقی مانده برسد. این بازیکن ماه ژانویه رباط صلیبی‌اش پاره شد و مجبور شد که عمل جراحی انجام دهد. انتظار می رود که چمبرز تا ماه آگوست نتواند بازی کند. ماه قبل این بازیکن در مصاحبه ای با اسکای اسپورت گفت:


برای بهتر شدن فقط باید به وضعیتی که در آن قرار داریم عادت کنم و بفهمم که چه کارهای را در خانه می توانم انجام دهم. هم تیمی‌هایم هر روز با برنامه Zoom  و FaceTime  با من صحبت می کنند. هر بار سه ساعت وقت می گذارند، با من صحبت می کنند و در هر جلسه همراه من هستند. از آنها ممنونم. بدون آنها این وضعیت برای من خیلی سخت می شد. حضور آنها برای من خیلی خوب بود. به تاریخ و بازه زمانی مصدومیت و رهایی از آن فکر نکرده ام. فقط هر کاری را که می توانم انجام می دهم تا از این وضعیت بهترین استفاده را ببرم.


هکتور بلرین قبل از تعلیق بازی ها با وجود مصدومیت بازی می کرد. وقفه سه ماهه فوتبال به نفع او بود و توانست تقریبا آمادگی خود را بدست بیاورد. بلرین تلاش می کند تا کاملا برای بازی ها آماده شود. فصل قبل رباط صلیبی پای راست بلرین پاره شد. دارن برگس می گوید که بلرین به زودی به میادین باز خواهد گشت. برگس در مصاحبه با Arsecast گفت:


هکتور و راب از این وقفه که در فوتبال به وجود آمده خوشحال هستند. این موضوع برای بقیه خبر خیلی خوبی نیست چون بازی ها متوقف شد و این وقفه به هکتور و راب این فرصت را داد تا از نظر آمادگی جسمانی با بقیه در یک سطح قرار بگیرند.


راب هولدینگ هم مثل بلرین فصل قبل از ناحیه زانو دچار مصدومیت شد و همچنان تلاش می کند تا آمادگی بدنی خود را بدست بیاورد. هولدینگ قبل از کریسمس با زانوی مصدوم به بازی کردن ادامه داد و توانست در تیم اصلی فیکس شود اما بعد از آن بازی کردن برای او سخت شد. وقفه سه ماهه به هولدینگ هم کمک کرد تا از نظر بدنی آماده شود.


لوکاس توریرا هم هنوز معلوم نیست که به بازی با سیتی می رسد یا نه. توریرا ماه مارس دچار شکستگی مچ پا شد و به نظر می آید که در همه بازی های باقی مانده لیگ غایب باشد. با این حال وقفه سه ماهه فوتبال به او کمک کرد تا وضعیت بهتری پیدا کند. آرسنال برای بازی دادن به توریرا عجله نخواهد کرد تا او از نظر جسمانی کاملا آماده شود.

لینک کوتاه لینک منبع
کنفرانس مطبوعاتی آرتتا بعد از بازی با لسترسیتی اخبار جدید درباره قرارداد سبایوس از زبان آرتتا عصبانیت آرتتا از گندوزی و محرومیت این بازیکن تعریف و تمجید مارتینز از آرتتا توصیه سول کمپبل به اوبامیانگ قبل از تصمیم‌گیری صحبت‌های آرتتا درباره آینده لاکازت کنفرانس مطبوعاتی آرتتا قبل از بازی با لسترسیتی آرسنال باید خونسردی خود را حفظ کند کنفرانس مطبوعاتی آرتتا بعد از بازی با وولوز اوبامیانگ باید در آرسنال بماند کنفرانس مطبوعاتی آرتتا قبل از بازی با وولورهمپتون قسمت دوم کنفرانس مطبوعاتی آرتتا قبل از بازی با ولورهمپتون قسمت اول واکنش مارتین کئون به تمدید قرارداد بوکایو ساکا بیانیه آرسنال درباره تمدید نکردن سالیبا با سن اتین مصاحبه اوبامیانگ درباره رکوردشکنی و قراردادش کنفرانس مطبوعاتی آرتتا بعد از بازی با نورویچ مارتینز خوشحال از داشتن فرصت بازی برای آرسنال! دفاع جیمی ردنپ از متئو گندوزی! کنفرانس مطبوعاتی میکل آرتتا قبل از بازی با نورویچ‌ آرسنال نیازمند حمایت هواداران!