فن پرسی: آرسنال باید با همین ترکیب ادامه دهد

فن پرسی: آرسنال باید با همین ترکیب ادامه دهد

مترجم:Moshtagh Laghaei 94

توپچی‌ها در نیمه نهایی جام حذفی منچسترسیتی را شکست دادند و به فینال این رقابت‌ها صعود کردند. در دقیقه نوزدهم این بازی بعد از رد و بدل شدن17 پاس اوبامیانگ گل اول را به سیتی زد. با این حال سیتی فشار زیادی روی دروازه آرسنال آورد اما در نهایت اوبامیانگ روی یک ضدحمله عالی گل دوم را به ثمر رساند. زوج موستفی و لوئیز در قلب خط دفاع سه نفری که آرتتا مشخص کرده بود، مانع از باز شدن دروازه توپچی‌ها شدند.


آرسنال در طول این فصل تلاش زیادی برای پیدا کردن ثبات کرده و برای این کار قصد دارد تا در نقل و انتقالات پیش رو تعدادی بازیکن جدید را به تیم اضافه کند. رابین فن پرسی اخیرا با بی تی اسپورت مصاحبه ای داشت و در جواب این سوال که آیا آرسنال نیاز دارد که برای فصل آینده بازیکن بخرد، گفت:


من به اینکه خریدهای بزرگ تنها راه است چون همه این را می گویند، اعتقاد ندارم. به نظرم همانطور که آرتتا خودش گفت باید از بازیکنانی که این کار را کردند قدردانی شود. آنها این کار را با هم انجام دادند اما آرتتا که مربی است باید ببیند کدام بازیکن‌ها واقعا خوب بازی می کنند و به خاطر اینکه همه انتظار خرید بزرگ دارند، نباید در آن پست‌ها خرید بزرگ داشته باشد. بازیکنانی که خوب بازی می کنند باید بمانند و اگر آرتتا می تواند، یک یا دو تا بازیکن دیگر باید اضافه کرده و بعد پروسه را آرام آرام شروع کند. بله قبول دارم که باید بازیکن بخرد اما نباید فقط به این منظور پول خرج کند.


توپچی‌ها در آخرین بازی این فصل لیگ جزیره میزبان واتفورد خواهند بود و بعد از آن در فینال جام حذفی به مصاف چلسی خواهند رفت.

لینک کوتاه لینک منبع

Arsenal 2 - 0 Manchester City

Wembley - FA Cup

شنبه ۲۸ تیر - ۲۳:۱۵

منوی بازی
بیانیه باشگاه آرسنال پیرامون مسائل مالی پس از کرونا ساکا سومین بازیکن برتر فصل به انتخاب هواداران توماس پارتی، کلید حل مشکل توپچی‌ها بازگشت آرسن ونگر به دنیای مربیگری آرسنال باید اوزیل، سوکراتیس و موستفی را بفروشد ژاکا: آرتتا قانعم کرد که در آرسنال بمانم اوزیل در آرسنال می ماند کنفرانس مطبوعاتی آرتتا بعد از قهرمانی در جام حذفی هفتادمین سال حضور کن فرایر در آرسنال آرتتا: با ونگر درباره هر چیزی می شود صحبت کرد اوبامیانگ باید به جایی که هست افتخار کند کنفرانس مطبوعاتی آرتتا قبل از فینال جام حذفی آرتتا هشت تا از بازیکنانش را نمی خواهد عشق پنجاه ساله پیرس مورگان به آرسنال کنفرانس مطبوعاتی آرتتا بعد از بازی با واتفورد امیل اسمیت رو وارث اوزیل و پست شماره 10 آرسنال آرسنال به یک شماره 10 مثل روسیچکی یا کازورلا نیاز دارد احتمال بازگشت دنیس برگکمپ به آرسنال اوزیل دیگر جایی در آرسنال ندارد کنفرانس مطبوعاتی آرتتا قبل از بازی با واتفورد