فوتبال بردن جام ها است

فوتبال بردن جام ها است

مترجم:Moshtagh Laghaei 235

آینده ی اوبامینگ همچنان نامشخص است و قرارداد وی با آرسنال در پایان فصل 21-2020 به اتمام می رسد. اگر این مهاجم گابنی بخواهد از آرسنال جدا شود، توپچی ها احنمالا در تابستان پیش رو او را خواهند فروخت تا این بازیکن به صورت بازیکن آزاد از این تیم نرود. برباتوف مهاجم سابق تاتنهام و یونایتد گفته است که آرسنال هر کاری می کند تا بتواند اوبامیانگ را در تیم خود نگه دارد. برباتوف در مصاحبه با Betfair می گوید:


"به نظر من آنها باید هر کاری کنند تا او را نگه دارند. بازی های اوبا را در دورتموند و آرسنال از نزدیک دیده ام. به نظرم او بازیکنی بسیار سرعتی، تکنیکی و گلزن است. همچنین کاپیتان و یکی از مهم ترین بازیکنان تیم است. قرارداد اوبا سال دیگر به اتمام می رسد و آنها باید تمام تلاش خود را بکنند تا او را در تیم نگه دارند."


با اینکه خرید اوبامیانگ از دروتموند در سال 2018 یک امتیاز عالی برای آرسنال محسوب می شود، اما توپچی ها هنوز موفقیت بزرگی با این بازیکن کسب نکرده اند. با توجه به لینک شدن اوبا به رئال مادرید و بارسلونا، برباتوف می گوید که درک می کند اگر این بازیکن 31 ساله بخواهد از آرسنال جدا شود. برباتوف می گوید:


"باید از اوبامیانگ بپرسید که آیا از بازی در آرسنال خوشحال است یا خیر و اگر او بگوید که راضی نیست، می توانم درک کنم. فوتبال بردن جام ها است. همه ما می دانیم که آرسنال فوتبال جذابی ارائه می دهد اما در بیشتر مواقع دستش خالی می ماند. این برای یک بازیکن ناامید کننده خواهد بود. بارسلونا و رئال مادرید به خرید اوبا علاقه دارند. بازی کردن برای این دو تیم بیش از حد هیجان انگیز است."


برباتوف در دوران فوتبال خود در لندن بازی کرده است و معتقد است که آرسنال مزایایی برای اوبامیانگ دارد که بقیه تیم ها ندارند. او می گوید:


"روش زندگی، نحوه فوتبال بازی کردن، هم تیمی ها و زندگی خانواده اوبامیانگ در لندن چیزهایی هستند که ممکن است او را در آرسنال نگه دارند. فوتبالیست بودن در پایتخت انگلستان عالی است، مخصوصا وقتی برای تیم فوق العاده ای مثل آرسنال بازی کنید بسیار جذاب است. تنها چیزی که اوبا ندارد جام است."

لینک کوتاه لینک منبع