فوق‌العاده و افتخارآمیز تحت هدایت آرتتا

فوق‌العاده و افتخارآمیز تحت هدایت آرتتا

مترجم:Moshtagh Laghaei 135

میکل آرتتا سرمربی توپچی ها از اینکه هواداران در ومبلی نبودند که این پیروزی را با آنها جشن بگیرد، ناراحت بود. همچنین آرتتا به شدت از عملکرد فوق‌العاده بازیکنانش در مقابل شاگردان گواردیولا بسیار راضی بوده و معتقد است که تلاشی که بازیکنان در این بازی انجام دادند باعث ایجاد یک رابطه و صمیمیت بین آنها شده است. آرتتا در مصاحبه با آرسنال دیجیتال گفت:


واقعا از بازیکنانم به خاطر تلاشی که می کنند، عملکردی که دارند و رابطه ای که با هم به وجود آورده اند، ممنونم. هر هفته و هر روز در تلاش هستند که بازی کنند. مهم نیست بازیکنانی که داریم مریض یا مصدوم هستند، آنها انگیزه بازی دارند. در حال حاضر احساس می کنم که می توانم هر کدام از بازیکنان را که آماده است بازی بدهم که در همین سطح بازی کند. در بازی قبل پنج یا شش تغییر در ترکیب دادیم. در بازی امشب هم تغییراتی دادیم. می توانید ببینید که همه بازیکنان در چه سطحی بازی می کنند.


امروز خیلی خوشحالم. خیلی افتخار می کنم که در نیمه نهایی جام حذفی پیروز شدیم و در واقع دو تا از بهترین تیم های اروپا را به فاصله سه یا چهار روز شکست دادیم. خیلی حیف شد که هواداران نبودند چون می توانستیم همراه آنها از این لحظات زیبا لذت ببریم. هواداران اینجا نیستند اما به آنها می گویم که در فکرشان هستیم.


آرتتا با قرار دادن میتلند نایلز در پست وینگ دفاعی چپ همه را متعجب کرد اما این تصمیمش بسیار مفید بود. آرتتا توضیح می دهد:


قطعا او فوق‌العاده بود. به خاطر تمریناتش و اینکه ذهنیت و دیدگاهش را عوض کرده از این بابت مطمئن بودم. او همه چیز دارد. کیفیتش خیلی بالاست. به او باور دارم. باید به او فرصت می دادم که امروز با اشتیاق از این فرصت استفاده کرد. عملکرد خیلی خوبی داشت. حس بی نظیری دارم. خیلی افتخار می کنم که تیم را به یک فینال برگرداندم. خواهیم دید که در فینال با چه تیمی بازی خواهیم کرد اما الان باید مطمئن شویم لیگ را آنطور که می خواهیم تمام کنیم.

لینک کوتاه لینک منبع

Arsenal 2 - 0 Manchester City

Wembley - FA Cup

شنبه ۲۸ تیر - ۲۳:۱۵

منوی بازی