GunnersTrust Arsenal Fan Club Website in Iran
فیفا افزایش تعداد تعویض ها را تصویب خواهد کرد

فیفا افزایش تعداد تعویض ها را تصویب خواهد کرد

مترجم:Moshtagh Laghaei 32

فیفا قانون افزایش تعویض ها به 5 بار در هر بازی را، زمانی که بازی های فوتبال از سر گرفته شوند، تصویب خواهد کرد. نیکولا ریتزولی رئیس داوران می گوید فیفا درخواست فدراسیون های فوتبال را برآورده می کند. با افزایش تعداد تعویض ها احتمال مصدومیت و خستگی بیش از حد بازیکنان به خاطر فشردگی بازی ها کاهش می یابد. 


بازی ها به دلیل اینکه در تابستان (بعضی لیگ ها مانند انگلیس از ماه جون شروع می شوند) برگزار می شوند، با گرمای هوا مواجه هستند. ریتزولی در مصاحبه ای با اسکای ایتالیا می گوید:


"معتقدم که فیفا اجازه 5 تعویض را به تیم ها می دهد. در مرحله ای از بازی ها که به صورت فشرده در گرمای تابستان برگزار می شوند، باید برای کمک به همه قدم بر داریم."


ریتزولی همچنین می گوید که تغییراتی در کار داوران نیز داده خواهد شد. تعداد افرادی که در اتاق VAR حضور دارند کاهش می یابد همچنین حتما باید ماسک و دستکش بپوشند و بهداشت را رعایت کنند. ریتزولی می گوید:


"باید متفاوت عمل کنیم. برای جلوگیری از خطر پخش بیماری فاصله اجتماعی را رعایت کنیم همچنین باید یک حرکت فرهنگی انجام دهیم که امیدوارم برای همه مفید باشد. ما با یوفا و لیگ های بزرگ در حال همکاری هستیم تا قوانین رفتاری را مشخص کنیم. همچنین در تلاش هستیم تا میزان خطر را به حداقل برسانیم. معمولا در اتاق VAR  چهار نفر قرار دارند اما به سه نفر کاهش پیدا می کنند و همه آنها ماسک و دستکش خواهند پوشید."

لینک کوتاه لینک منبع
تمدید قرارداد داوید لوئیز با آرسنال تصمیم سخت آرسنال درباره اوبامیانگ اظهار نظر جورابچیان درباره لینک شدن ویلیان به آرسنال و تاتنهام تصمیم لاکازت برای پیوستن به اینتر احتمال بالای تمدید لوئیز با آرسنال کاهش دستمزد لوئیز در صورت پیوستن به بنفیکا اوچیچه بازیکن مدنظر آرسنال در تست پزشکی سن اتین یکم آگوست فینال جام حذفی انگلیس نهایی شدن انتقال جورج لویس به آرسنال استقبال وزیر ورزش بریتانیا از شروع مجدد لیگ جزیره برتری آرسنال نسبت به تاتنهام برای خرید ویلیان مثبت شدن تست کرونا چهار بازیکن و کادر دیگر آینده لوئیز در هاله ای از ابهام سالیبا آماده کار کردن زیر نظر آرتتا برنامه آرتتا برای فاز بعدی تمرینات چراغ سبز باشگاه ها برای فاز دوم پروژه شروع مجدد آینده رویایی بوکایو ساکا در آرسنال در شروع تمرینات اضافه شدن مت اسمیت به تیم اصلی آرسنال پیغام جورابچیان به مالک آرسنال درباره نقل و انتقالات اختلاف نظر آرتتا و گواردیولا درباره کوتینیو