قرارداد ماری و سوارس دائمی شد

قرارداد ماری و سوارس دائمی شد

مترجم:Moshtagh Laghaei 429

پابلو ماری از فلامنگو برزیل به آرسنال آمد. این بازیکن فقط سه بازی برای آرسنال انجام داد و در اولین بازی شروع مجدد فوتبال مقابل منچسترسیتی از ناحیه زانو مصدوم شد. او قبل از فلامنگو سه فصل در منچسترسیتی بود که البته هر سه فصل به صورت قرضی در تیم های خیرونا اسپانیا، ناک بردا هلند و دپورتیوو لاکرونیا اسپانیا بازی کرد.


ماری در آکادمی باشگاه مایورکا فوتبالش را شروع کرد و در سن 17 سالگی اولین بازی لالیگایی خود را انجام داد. سه سال بعد به تیم خیمناستیک در کاتالونیا اسپانیا رفت و در تقریبا 100 بازی به میدان رفت.


سدریک سوارس پرتغالی از ساوتهمپتون به آرسنال آمد. او در بیش از 100 بازی برای ساوتهمپتون به میدان رفت. او فقط 5 بازی در شروع مجدد فوتبال در لیگ جزیره برای آرسنال انجام داده و در اولین بازی خود برای آرسنال مقابل نورویچ گلزنی کرد. این بازیکن فوتبالش را در آکادمی باشگاه اسپورتینگ لیسبون شروع کرد و در سن 19 سالگی اولین بار در لیگ برتر پرتغال به میدان رفت.


سوارس 33 بازی ملی هم در کارنامه‌اش دارد. او در جام جهانی 2018 حضور داشت و در سال 2019 با تیم ملی پرتغال قهرمان جام ملت های اروپا شد. سوارس در طول دوران فوتبالش دو بار هم به صورت قرضی در دو تیم آکادمیا پرتغال و اینترمیلان ایتالیا بازی کرد.


باشگاه آرسنال توانست با ساوتهمپتون و فلامنگو به توافق برسد و قرارداد این دو بازیکن را دائمی کند. انتظار می رود که بیشتر شاهد مشارکت این دو بازیکن در ترکیب آرسنال باشیم. برای نهایی شدن قرارداد هر دو بازیکن باید مراحل اداری آنها طی شود.

لینک کوتاه لینک منبع