قیمت ادوارد بازیکن مد نظر آرسنال 20 میلیون پوند است

قیمت ادوارد بازیکن مد نظر آرسنال 20 میلیون پوند است

مترجم:Moshtagh Laghaei 187

اودسون ادوراد اخیرا به آرسنال لینک شده و فرانک مک گاروی بازیکن سابق سلتیک معتقد است در صورت ارائه پیشنهاد 20 میلیون پوندی، احتمال زیادی وجود دارد که ادوارد، سلتیک را ترک کند. او در سال 2017 به صورت قرضی از پی اس جی به سلتیک آمد و پس از یک فصل، قرارداد خود را با این تیم دائمی کرد. این بازیکن 22 ساله در 126 بازی خود برای سلتیک 62 گل به ثمر رسانده که باعث جلب توجه تیم های لیگ جزیره شده است.


گفته می شود آرسنال ادوراد را به عنوان یک جایگزین احتمالی برای اوبامیانگ در نظر دارد چون اوبا همچنان با آرسنال قراردادش را تمدید نکرده و آینده اش نامعلوم است. مک گاروی معتقد است که قطعا از لیگ انگلیس پیشنهاداتی برای ادوارد داده خواهد شد اما می گوید در صورت قبول پرداخت قیمت تعیین شده از طرف تیم ها، منصرف کردن آنها کار مشکلی خواهد بود. مک گاروی در مصاحبه ای با Scottish Sun می گوید:


" دیدن بازی ادوراد را دوست دارم. او پاهایی جادویی دارد و مرا به یاد چارلی نیکلاس می اندازد. هر وقت که در نزدیک محوطه جریمه تیم حریف توپ را در اختیار می گیرد، آن تیم قطعا باید بترسد. ادوراد می تواند از هیچ چیز، همه چیز بسازد چون سرعت پای او زیاد است. فکر میکنم که در تابستان پیش رو باشگاهی خواهد آمد و 20 میلیون پوند به خاطر او پرداخت خواهد کرد. اگر این معامله انجام شود، سلتیک را مخصوصا در شرایط کنونی نمی توان سرزنش کرد." 


"از رفتن ادوارد ناراحت خواهم شد چون او بازیکن فوق العاده ای است. استعداد ذاتی دارد و سطح توانایی اش بسیار بالا می باشد. می دانم که مردم بازیکنانی را که 10 سال در یک تیم بازی می کنند را بیشتر می پسندند اما فکر نمی کنم هر بازیکنی چنین ارتباط احساسی با تیم خود داشته باشد. بازیکنانی مثل اسکات براون، کالوم مک گرگور و جیمز فارست مدت طولانی درسلتیک بوده اند و ارتباط احساسی زیادی با باشگاه دارند. ما در دنیای واقعی زندگی می کنیم. فکر نمی کنم که تیمی به ادوارد پیشنهاد بزرگی بدهد و جواب او منفی باشد."


ادوارد تا سال 2022 با سلتیک قرارداد دارد و این موضوع می تواند یک امتیاز برای سلتیک باشد چون می تواند قیمت این بازیکن را در صورت پیشنهاد تیم های دیگر بالا ببرد.

لینک کوتاه لینک منبع