GunnersTrust Arsenal Fan Club Website in Iran
قیمت ادوارد بازیکن مد نظر آرسنال 20 میلیون پوند است

قیمت ادوارد بازیکن مد نظر آرسنال 20 میلیون پوند است

مترجم:Moshtagh Laghaei 42

اودسون ادوراد اخیرا به آرسنال لینک شده و فرانک مک گاروی بازیکن سابق سلتیک معتقد است در صورت ارائه پیشنهاد 20 میلیون پوندی، احتمال زیادی وجود دارد که ادوارد، سلتیک را ترک کند. او در سال 2017 به صورت قرضی از پی اس جی به سلتیک آمد و پس از یک فصل، قرارداد خود را با این تیم دائمی کرد. این بازیکن 22 ساله در 126 بازی خود برای سلتیک 62 گل به ثمر رسانده که باعث جلب توجه تیم های لیگ جزیره شده است.


گفته می شود آرسنال ادوراد را به عنوان یک جایگزین احتمالی برای اوبامیانگ در نظر دارد چون اوبا همچنان با آرسنال قراردادش را تمدید نکرده و آینده اش نامعلوم است. مک گاروی معتقد است که قطعا از لیگ انگلیس پیشنهاداتی برای ادوارد داده خواهد شد اما می گوید در صورت قبول پرداخت قیمت تعیین شده از طرف تیم ها، منصرف کردن آنها کار مشکلی خواهد بود. مک گاروی در مصاحبه ای با Scottish Sun می گوید:


" دیدن بازی ادوراد را دوست دارم. او پاهایی جادویی دارد و مرا به یاد چارلی نیکلاس می اندازد. هر وقت که در نزدیک محوطه جریمه تیم حریف توپ را در اختیار می گیرد، آن تیم قطعا باید بترسد. ادوراد می تواند از هیچ چیز، همه چیز بسازد چون سرعت پای او زیاد است. فکر میکنم که در تابستان پیش رو باشگاهی خواهد آمد و 20 میلیون پوند به خاطر او پرداخت خواهد کرد. اگر این معامله انجام شود، سلتیک را مخصوصا در شرایط کنونی نمی توان سرزنش کرد." 


"از رفتن ادوارد ناراحت خواهم شد چون او بازیکن فوق العاده ای است. استعداد ذاتی دارد و سطح توانایی اش بسیار بالا می باشد. می دانم که مردم بازیکنانی را که 10 سال در یک تیم بازی می کنند را بیشتر می پسندند اما فکر نمی کنم هر بازیکنی چنین ارتباط احساسی با تیم خود داشته باشد. بازیکنانی مثل اسکات براون، کالوم مک گرگور و جیمز فارست مدت طولانی درسلتیک بوده اند و ارتباط احساسی زیادی با باشگاه دارند. ما در دنیای واقعی زندگی می کنیم. فکر نمی کنم که تیمی به ادوارد پیشنهاد بزرگی بدهد و جواب او منفی باشد."


ادوارد تا سال 2022 با سلتیک قرارداد دارد و این موضوع می تواند یک امتیاز برای سلتیک باشد چون می تواند قیمت این بازیکن را در صورت پیشنهاد تیم های دیگر بالا ببرد.

لینک کوتاه لینک منبع
استقبال وزیر ورزش بریتانیا از شروع مجدد لیگ جزیره برتری آرسنال نسبت به تاتنهام برای خرید ویلیان مثبت شدن تست کرونا چهار بازیکن و کادر دیگر آینده لوئیز در هاله ای از ابهام سالیبا آماده کار کردن زیر نظر آرتتا برنامه آرتتا برای فاز بعدی تمرینات چراغ سبز باشگاه ها برای فاز دوم پروژه شروع مجدد آینده رویایی بوکایو ساکا در آرسنال در شروع تمرینات اضافه شدن مت اسمیت به تیم اصلی آرسنال پیغام جورابچیان به مالک آرسنال درباره نقل و انتقالات اختلاف نظر آرتتا و گواردیولا درباره کوتینیو افشاء جورابچیان درباره انتقال کوتینیو به آرسنال فن برونکهورست دوست دارد روزی سرمربی آرسنال شود ونگر از قطع روند شکست ناپذیری لیورپول خوشحال است اشلی کول آرسنال را فروپاشیده می دانست بیانیه سازمان لیگ بعد از مبتلا شدن دو بازیکن دیگر ویلیان تا پایان فصل جاری در چلسی می ماند رئیس سازمان لیگ جزیره از بازگشت لیگ در ژوئن اطمینان دارد آرسنال با 20 میلیون به دنبال تاگلیافیکو ستاره آژاکس آرسنال نباید 72 میلیون برای په‌په پرداخت می کرد