لاکازت: با اوبا درباره آینده صحبت نمی کنم

لاکازت: با اوبا درباره آینده صحبت نمی کنم

مترجم:Moshtagh Laghaei 87

لاکازت و اوبامیانگ مدت هاست که در آرسنال زوج خوبی بوده‌اند. شایعات زیادی درباره خروج اوبامیانگ از آرسنال در نقل و انتقالات پیش رو شنیده می شود. لاکازت نمی خواهد با اوبا درباره این موضوع صحبت کند تا هم‌تیمی‌اش اذیت نشود. او می گوید:


دیگر در این باره صحبت نکردیم چون اوایل خنده دار و مسخره بود اما بعد از مدتی طولانی آزاردهنده شد چون او چیزی می خواهد که ممکن است مطابق میلش نباشد. نمی خواستم او را ناراحت کنم بنابراین دیگر درباره آینده با هم صحبت نکردیم.


اوبامیانگ در این فصل 20 گل زده و به تنهایی تاثیر زیادی در باقی ماندن آرسنال در رقابت برای کسب سهمیه اروپایی داشته که گفته می شد به تمدید قرارداد با توپچی‌ها نزدیک شده اما همچنان خبری از تمدید نرسیده با این حال لاکازت امیدوار است که اوبا در آرسنال بماند و البته اشاره می کند که هم تیمی گابنی اش یکی از اسطوره‌های باشگاه است. لاکا توضیح می دهد:


به نظرم همین حالا هم اوبا یکی از اسطوره‌های آرسنال است چون گل های زیادی برای باشگاه به ثمر رسانده اما صادقانه بگویم من هم مثل بقیه صبر می کنم و امیدوارم تصمیمش را قبل از رسانه‌ها به من بگوید.


لاکازت که در این فصل 10 گل به ثمر رسانده باز هم می گوید که می خواهد بماند و با آرسنال جام های زیادی بگیرد. او برای رسیدن به این هدف می خواهد با شکست منچسترسیتی و رسیدن به فینال جام حذفی شروع کند. لاکا می گوید:


با باشگاه قرارداد دارم و وقتی که آن را امضا کردم طبیعتا می خواستم جام ببرم. ما این فرصت را داریم که روز یکشنبه به فینال جام حذفی صعود کنیم بنابراین اگر به سرعت پیشرفت کنم و باشگاه من را بخواهد، در آرسنال می مانم.

لینک کوتاه لینک منبع