لنو می گوید اوبامیانگ می تواند جایگزین او شود

لنو می گوید اوبامیانگ می تواند جایگزین او شود

مترجم:Moshtagh Laghaei 110

برند لنو دروازبان آرسنال می گوید اوبامیانگ در مواقع ضروری می تواند دروازبانی کند و بهترین گزینه برای این پست می باشد. لنو سال 2018 از لورکوزن به آرسنال آمد. او در 66 بازی در همه رقابت های دو فصل اخیر شماره 1 آرسنال بوده است. 


در سال های گذشته بازیکنان زیادی وجود داشته اند که دروازبان نبوده اند ولی مجبور شده اند درون دروازه قرار بگیرند. یکی از به یادماندنی ترین وضعیت های این چنینی بازی منچستر سیتی و آتالانتا در لیگ قهرمان در نوامبر 2019 بود که کایل واکر درون دروازه سیتی قرار گرفت.


لنو معتقد است اگر چنین وضعیتی برای آرسنال پیش بیاید، اوبامیانگ بهترین گزینه برای دروازبانی است. لنو در Reddit Ask Me Anything می گوید:


"به نظرم اوبا گزینه خوبی است. واقعا از کیفیت او به عنوان دروازبان خبر ندارم و نمی دانم که او می تواند بهترین گزینه باشد یا نه اما در تمرینات ضربه های کاشته بارها دیده ام که اوبا چندین سیو خوب داشته است. عالی شیرجه می زد. خیلی تحت تاثیر قرار گرفتم. اگر من کارت قرمز بگیرم و اخراج شوم همچنین همه تعویض ها را انجام داده باشیم، اوبا می تواند گزینه خوبی برای دروازبانی باشد." 


"اگر دروازبان نبودم، دفاع وسط می شدم. اول بگویم که دویدن را دوست ندارم! در پست دفاع وسط نیازی نیست که به اندازه بقیه بازیکنان بدوم. البته دوست دارم درگیر شوم و تکل بزنم. فکر می کنم که این پست برایم مناسب خواهد بود چون قد من مثل مدافع ها بلندتر از بقیه بازیکنان در پست های دیگر است."


لنو در همه بازی های فصل جاری لیگ جزیره حضور داشته که فعلا با توپچی ها در رده نهم جدول قرار دارد. او می گوید بهترین لحظه اش در آرسنال، فصل قبل در بازی مقابل تاتنهام می باشد که دو سیو پیاپی و دیدنی داشت. لنو می گوید:


"گفتنش سخت است. لحظات خوب زیادی را با توپچی ها داشته ام. مثلاً یکی از آن ها روزی بود که با آرسنال قراردادم را امضا کردم. در آن لحظه خیلی به خودم افتخار می کردم که به آرسنال پیوسته ام. یکی دیگر از لحظات خوبم دو سیو پیاپی جلوی تاتنهام است. سیو ها همیشه خاص هستند اما در آن بازی مهم آنگونه سیو کردن و شنیدن صدای هواداران که اسم مرا فریاد می زدند خیلی برایم خاص بود." 


"یکی دو روز بعد از آن تولدم بود و دوستانم پیش من آمدند. آنها در بازی با تانهام بین هواداران بودند. به وجد آمده بودند و همانجا فیلم گرفته بودند تا به من نشان دهند. یک لحظه ی به یادماندنی دیگر زمانی بود که برای اولین بار هواداران اسم مرا فریاد زدند. در آن زمان بود که حس کردم هواداران، من، عملکرد و شخصیتم را پذیرفته اند. این ها بهترین لحظات من در آرسنال هستند."

لینک کوتاه لینک منبع