لوئیز به همه ثابت کرد که درباره او اشتباه می کنند

لوئیز به همه ثابت کرد که درباره او اشتباه می کنند

مترجم:Moshtagh Laghaei 56

تونی آدامز اسطوره آرسنال معتقد است که داوید لوئیز مقابل منچسترسیتی عملکرد شگفت انگیزی داشت و به نظر می رسد که این مدافع برزیلی به همه ثابت کرده که درباره او اشتباه می کنند. لوئیز در طول فصل 20-2019، مخصوصا بعد از شروع مجدد فصل در اواسط ژوئن، با انتقادات زیادی رو به رو شد. در شروع مجدد فصل آرسنال به خاطر اشتباهات لوئیز شکست سنگینی از سیتی خورد. با این حال لوئیز در دیدار دوباره مقابل سیتی در ورزشگاه ومبلی اشتباهاتش را جبران کرد.


داوید لوئیز در نیمه نهایی جام حذفی مقتدرانه جلوی شاگردان گواردیولا ایستاد همچنین آرتتا توانست استاد مربیگری خود را شکست دهد. برنامه و تاکتیک توپچی‌ها کاملا موفق بود همچنین اوبامیانگ موفق به زدن دو گل در این بازی شد. لوئیز و بقیه مدافعان در خط دفاع به خوبی در برابر مهاجمان سیتی ایستادند و ثابت کردند که برخلاف انتقاداتی که از آنها می شد، می توانند یک خط دفاع قابل اعتماد باشند.


تونی آدامز از جمله کسانی بود که تحت تاثیر پیشرفت عملکرد بازیکنان آرسنال قرار گرفته است. او در مصاحبه با Stadium Astro می گوید:


داوید لوئیز شگفت انگیز بود. من اخیرا خیلی از او انتقاد کردم و فکر می کنم افراد زیادی این کار را کرده‌اند. بنابراین هر جا که لازم است باید بازیکن را تحسین کرد. او عزمش را برای تلاش دوباره جزم کرد چون می خواست به همه ثابت کند که درباره او اشتباه می کنند. نمی دانم وجود هواداران به او کمک می کرد یا نه اما به نظر خودم احتمالا کمک می کرد چون در هفته های گذشته قطعا هواداران آرسنال از او حمایت می کردند البته نمی دانم واکنش او چه می بود اما قطعا به من واکنش خوبی نشان می داد. در این بازی به نظر من لوئیز عالی بود و می خواهم با صدای بلند به همه دنیا بگویم که او بی نظیر بود و عملکرد خیلی خوبی داشت.

لینک کوتاه لینک منبع

Arsenal 2 - 0 Manchester City

Wembley - FA Cup

شنبه ۲۸ تیر - ۲۳:۱۵

منوی بازی
بیانیه باشگاه آرسنال پیرامون مسائل مالی پس از کرونا ساکا سومین بازیکن برتر فصل به انتخاب هواداران توماس پارتی، کلید حل مشکل توپچی‌ها بازگشت آرسن ونگر به دنیای مربیگری آرسنال باید اوزیل، سوکراتیس و موستفی را بفروشد ژاکا: آرتتا قانعم کرد که در آرسنال بمانم اوزیل در آرسنال می ماند کنفرانس مطبوعاتی آرتتا بعد از قهرمانی در جام حذفی هفتادمین سال حضور کن فرایر در آرسنال آرتتا: با ونگر درباره هر چیزی می شود صحبت کرد اوبامیانگ باید به جایی که هست افتخار کند کنفرانس مطبوعاتی آرتتا قبل از فینال جام حذفی آرتتا هشت تا از بازیکنانش را نمی خواهد عشق پنجاه ساله پیرس مورگان به آرسنال کنفرانس مطبوعاتی آرتتا بعد از بازی با واتفورد امیل اسمیت رو وارث اوزیل و پست شماره 10 آرسنال آرسنال به یک شماره 10 مثل روسیچکی یا کازورلا نیاز دارد احتمال بازگشت دنیس برگکمپ به آرسنال اوزیل دیگر جایی در آرسنال ندارد کنفرانس مطبوعاتی آرتتا قبل از بازی با واتفورد