لینک شدن اوپامکانو به آرسنال و بارسلونا

لینک شدن اوپامکانو به آرسنال و بارسلونا

مترجم:Moshtagh Laghaei 310

صحبت ها همچنان درباره علاقه آرسنال و بارسلونا به دایوت اوپامکانو ادامه دارد. اما به مدافع راست لایپزیگ گفته شده که به دقت خود در مورد پیشنهاد هر تیمی فکر کند و عجله نکند. پیشرفت چشمگیر او باعث شد که از تیم دسته دومی لایفریگ اتریش به ردبول سالزبورگ و بعد آن به راحتی به بوندسلیگا و تیم مدعی قهرمانی لایپزیگ بیاید. پتانسیل او مورد توجه تیم های بزرگ اسپانیایی و انگلیسی قرار بگیرد. رئال مادرید دیگر تیم علاقه مند به این بازیکن است.


لایپزیگ قیمت سنگینی روی این ازیکن گذاشته است. این باشگاه برای مدافع راست خود فقط پیشنهاد های 70 میلیون پوند و بالاتر را می پذیرد. اوپامکانو تا سال 2021 با لایپزیگ قرارداد دارد. بنابراین برای آینده این بازیکن تصمیم بزرگی باید گرفته شود. او میتواند با درخواست خروج راه خرید را برای تیم های دیگر آسان تر کند. اما مارکوس کروشه مدیر لایپزیگ به اوپامکانو هشدار داده است است که عجله نکند و با فکر و دقت بیشتر برای آینده اش تصمیم بگیرد.


کروشه در مصاحبه با Kicker درباره وضعیت اوپامکانو می گوید:
"این تصمیم بزرگ و مهمی برای یک بازیکن است. او باید بیشتر در مورد آن فکر کند. او باید مشخص کند که دقیقا می خواهد چه کاری انجام دهد و آینده خود را چگونه می بیند. ممکن است مقداری به خاطر ویروس کرونا تصمیمش عوض شده باشد."


اوپامکانو گفته است که هر وقت فصل 20-2019 به پایان رسید تصمیمش را می گیرد. او در مصاحبه با RMC Sport میگوید:
"همانطور که گفتم فعلا روی لایپزیگ تمرکز کرده ام. میدانم بعدا با تیم هایی که به من علاقه دارند باید روبرو شوم. من با ایجنت و والدینم در پایان فصل صحبت خواهم کرد و تصمیم درست را میگیرم."


لایپزیگ با 5 امتیاز اختلاف نسبت به بایرن مونیخ صدر نشین در رده سوم بوندسلیگا قرار دارد و 9 بازی از فصل باقی مانده است. اما هنوز مشخص نیست که آیا بازی های فوتبال در جهان در این بحران ویروس کرونا ادامه می یابند یا خیر.

لینک کوتاه لینک منبع