لیونگبرگ: عاشق هواداران آرسنالم

لیونگبرگ: عاشق هواداران آرسنالم

مترجم:Moshtagh Laghaei 207

فردی لیونگبرگ در ماه دسامبر هدایت موقت آرسنال را بعد از برکناری اونای امری به عهده گرفت. میکل آرتتا یک ماه بعد یعنی در ژانویه به آرسنال آمد. حالا لیونگبرگ تصمیم گرفته که به دنبال فرصت مربیگری در تیم های دیگر برود. او بعد از آمدن آرتتا دستیار این مربی اسپانیایی شد.


لیونگبرگ 22 سال پیش به آرسنال آمد و حدود 10 سال در این تیم بازی کرد. او حدود 5 سال به عنوان کمک مربی در آرسنال بود. لیونگبرگ از هواداران به خاطر حمایت از او در مدت کوتاه و حساسی که سرمربی تیم شد، قدردانی کرد. او در مصاحبه با باشگاه آرسنال گفت:


عاشق هواداران هستم. چیز دیگری نمی توانم بگویم. صادقانه بگویم وقتی که جوان تر بودم و به آرسنال آمدم با هواداران رابطه خوبی برقرار کردم. یک ارتباط قوی بین من و هواداران به وجود آمد. واقعا عاشق هواداران هستم.


به نظرم این موضوع برای یک بازیکن متفاوت است اما در زمانی که سرمربی موقت تیم بودم، هواداران در همه بازی‌ها اسم مرا فریاد می زدند. آنها با این کار نشان دادند که چقدر برای من خاص هستند. همیشه پشتیبان من بودند. البته نه فقط پشتیبان بلکه کنار من ایستادند و حمایت کردند. تمام مدت به من کمک کردند. این چیزی است که هیچوقت فراموش نخواهم کرد. این حقیقت که به مدت 22 سال رابطه خوبی با هواداران داشتم نشان می دهد که این رابطه چقدر برای من خاص است.


همیشه گفته‌ام که ارزش‌ها، فروتنی و رفتار با شاگردان مهم است اما باز هم باید به آنها فشار آورد و گوشزد کرد که باید همیشه بازی را ببرند. انجام این کارها همیشه آسان نیست اما این طرز فکر را همیشه خواهم داشتم. حالا می بینم که در این مدت افراد زیادی را در داخل و خارج از باشگاه می شناسم و این افتخار را داشته‌ام که آنها را به عنوان دوستان همیشگی در زندگی داشته باشم.

لینک کوتاه لینک منبع