GunnersTrust Arsenal Fan Club Website in Iran
لیگ جزیره 8 جون شروع می شود

لیگ جزیره 8 جون شروع می شود

مترجم:Moshtagh Laghaei 50

به نقل از تلگراف، جدول زمان بندی برای بازی های لیگ جزیره تعیین شده و سران این لیگ قبل از تماس با سهامداران، به صورت جداگانه با باشگاه ها صحبت خواهند کرد البته اجرا شدن این طرح به تایید دولت بستگی دارد. قرنطینه در انگلیس تا 7 می ادامه دارد و در آن روز برای تمدید یا برداشتن محدودیت ها دوباره تصمیم گیری خواهد شد. 


طبق جدول زمان بندی، همه تیم ها 18 می به تمرینات باز خواهند گشت و برای اجرا شدن این زمان بندی، محدودیت های قرنطینه باید کم شود و البته لیگ مشکلات دیگری نیز دارد. این برنامه برای آزمایش گروهی بازیکنان لیگ جزیره در آخر هفته 9 و 19 می برگزار خواهد شد سپس بازیکنان در روز دوشنبه 11 می در گروه‌های کوچک به تمرین بازمی گردند.


با این اوصاف، همچنان بررسی اتفاقات آینده برای اجرای این برنامه لازم است و همانطور که دیدیم، لیگ هلند و لیگ 1 فرانسه طبق دستور دولت های خود تعطیل شدند. تعداد زیادی از بازیکنان خارج از بریتانیا هستند و از آن ها خواسته خواهد شد که بعد از ورود به بریتانیا تا قبل از بازگشت به تمرینات 14 روز در قرنطینه بمانند با این حال بعضی از بازیکن ها از بازگشت به تمرینات خوشحال نیستند چون می ترسند سلامتیشان به خطر بیفتد.


طرح های پیشنهادی برای بازگشت لیگ جزیره روز جمعه درجلسه سهامداران مطرح خواهد شد که هدف آن از سرگیری بازی ها است اما مشکلات دیگری نیز وجود دارد که باید حل شود. آزمایش گروهی بازیکنان برای دولت بسیار بحث برانگیز شده و همچنان باید اقدامات مشابهی را برای کارکنان خدمات بهداشت و سلامت ملی و کارکنان کلیدی ارائه ‌دهد همچنین مشکل بازیکنانی که در 30 جون قرادادشان تمام می شود، حل نشده است.


بزرگترین چالش می تواند جلوگیری از تجمع هواداران از جشن گرفتن برای قهرمان لیگ، تیم های راه یافته به مسابقات اروپایی و تیم هایی که سقوط نکرده و در لیگ مانده اند، باشد.

لینک کوتاه لینک منبع
تمدید قرارداد داوید لوئیز با آرسنال تصمیم سخت آرسنال درباره اوبامیانگ اظهار نظر جورابچیان درباره لینک شدن ویلیان به آرسنال و تاتنهام تصمیم لاکازت برای پیوستن به اینتر احتمال بالای تمدید لوئیز با آرسنال کاهش دستمزد لوئیز در صورت پیوستن به بنفیکا اوچیچه بازیکن مدنظر آرسنال در تست پزشکی سن اتین یکم آگوست فینال جام حذفی انگلیس نهایی شدن انتقال جورج لویس به آرسنال استقبال وزیر ورزش بریتانیا از شروع مجدد لیگ جزیره برتری آرسنال نسبت به تاتنهام برای خرید ویلیان مثبت شدن تست کرونا چهار بازیکن و کادر دیگر آینده لوئیز در هاله ای از ابهام سالیبا آماده کار کردن زیر نظر آرتتا برنامه آرتتا برای فاز بعدی تمرینات چراغ سبز باشگاه ها برای فاز دوم پروژه شروع مجدد آینده رویایی بوکایو ساکا در آرسنال در شروع تمرینات اضافه شدن مت اسمیت به تیم اصلی آرسنال پیغام جورابچیان به مالک آرسنال درباره نقل و انتقالات اختلاف نظر آرتتا و گواردیولا درباره کوتینیو