ماجرای درخواست چلسی برای بازگشت داوید لوئیز

ماجرای درخواست چلسی برای بازگشت داوید لوئیز

مترجم:Moshtagh Laghaei 252

این مدافع برزیلی  برای دومین بار در سال 2019 از چلسی جدا شد و به آرسنال پیوست. داوید لوییز ادعا می کند که مدیران چلسی مدت کوتاهی بعد از اینکه او تصمیم به جدایی و پیوستن به آرسنال در 2019 را گرفت، از او درخواست کردند که به چلسی برگردد. این بازیکن برزیلی، هنوز 12 ماه از قراردادش با آبی های لندن باقی مانده بود که تصمیم گرفت که برای دومین بار از این تیم خداحافظی کند. در سال 2014، این بازیکن با یک قرارداد بزرگ به پاری سن ژرمن رفت و بعد از دو سال دوباره به چلسی برگشت. قبل از رفتن به دنبال چالشی جدید 105 بازی برای آبی ها انجام داد و قهرمان لیگ جزیره شد. اما این بازیکن 32 ساله فاش میکند که جدایی از چلسی برای او بسیار سخت بوده و دوستان نزدیک او از لندن غربی با او تماس گرفتند. این تماس ها درست زمانی بود که تصمیم گرفت از چلسی جدا شود به آرسنال برود.  لوئیز در مصاحبه با OTRO میگوید: " اگر بخواهم روراست باشم، سه روز اول یا حتی هفته اول درک همه ی این احساسات و اینکه چه حسی دارم، برایم راحت نبود، چون همه گذشته ی من در چلسی را میدانستند.
"من ارتباط خاصی با همه در باشگاه داشتم. این ارتباط انقدر بزرگ و وسیع بود که دلم برای تک تک آنها تنگ شده است.
"در هر پیغامی که برایم می آمد همه میگفتن: برگرد، برگرد، برگرد، برگرد، ما همه منتظرت هستیم.
"یک مثال بزنم برای شما از یک آقای 75 ساله که هر وقت فرصت پیدا می کرد با من صبحانه می خورد. بهم مسیج داد: 'من هنوز منتظرم برگردی تا دوباره با هم صبحانه بخوریم.'
این چیزها خیلی برایم سخت بود. چون من آدمی هستم که قلب برایم از همه چیز مهمتر است.
اما بعد از آن، حرفه ای به موضوع نگاه کردم، به خودم می گفتم:' این یک لحظه ی جدید برای تو است. این کار بزرگ دیگری است که باید انجام بدهی. بهتر نیست که فکرت را آرام کنی؟'"
داوید لوئیز باور دارد که آمدن به آرسنال بهترین تصمیم برای او بوده است. او هیچ ابایی از ابراز اینکه میخواهد آرسنال را به دوران خوب خود بازگرداند، ندارد. او اضافه میکند:
"تصمیم خیلی خوبی بود. آرسنال باشگاه بزرگی است. میخواهم این باشگاه بهتر شود و دوباره بدرخشد. روزهای اول خیلی سخت بود اما بعد شروع به کار عادت کردم.
"الان خیلی خوشحال هستم و می خواهم با آرسنال کارهای بزرگ انجام بدهم و به چیزهای بزرگ دست پیدا کنم."

لینک کوتاه لینک منبع