GunnersTrust Arsenal Fan Club Website in Iran
ماجرای درخواست چلسی برای بازگشت داوید لوئیز

ماجرای درخواست چلسی برای بازگشت داوید لوئیز

مترجم:Moshtagh Laghaei 32

این مدافع برزیلی  برای دومین بار در سال 2019 از چلسی جدا شد و به آرسنال پیوست. داوید لوییز ادعا می کند که مدیران چلسی مدت کوتاهی بعد از اینکه او تصمیم به جدایی و پیوستن به آرسنال در 2019 را گرفت، از او درخواست کردند که به چلسی برگردد. این بازیکن برزیلی، هنوز 12 ماه از قراردادش با آبی های لندن باقی مانده بود که تصمیم گرفت که برای دومین بار از این تیم خداحافظی کند. در سال 2014، این بازیکن با یک قرارداد بزرگ به پاری سن ژرمن رفت و بعد از دو سال دوباره به چلسی برگشت. قبل از رفتن به دنبال چالشی جدید 105 بازی برای آبی ها انجام داد و قهرمان لیگ جزیره شد. اما این بازیکن 32 ساله فاش میکند که جدایی از چلسی برای او بسیار سخت بوده و دوستان نزدیک او از لندن غربی با او تماس گرفتند. این تماس ها درست زمانی بود که تصمیم گرفت از چلسی جدا شود به آرسنال برود.  لوئیز در مصاحبه با OTRO میگوید: " اگر بخواهم روراست باشم، سه روز اول یا حتی هفته اول درک همه ی این احساسات و اینکه چه حسی دارم، برایم راحت نبود، چون همه گذشته ی من در چلسی را میدانستند.
"من ارتباط خاصی با همه در باشگاه داشتم. این ارتباط انقدر بزرگ و وسیع بود که دلم برای تک تک آنها تنگ شده است.
"در هر پیغامی که برایم می آمد همه میگفتن: برگرد، برگرد، برگرد، برگرد، ما همه منتظرت هستیم.
"یک مثال بزنم برای شما از یک آقای 75 ساله که هر وقت فرصت پیدا می کرد با من صبحانه می خورد. بهم مسیج داد: 'من هنوز منتظرم برگردی تا دوباره با هم صبحانه بخوریم.'
این چیزها خیلی برایم سخت بود. چون من آدمی هستم که قلب برایم از همه چیز مهمتر است.
اما بعد از آن، حرفه ای به موضوع نگاه کردم، به خودم می گفتم:' این یک لحظه ی جدید برای تو است. این کار بزرگ دیگری است که باید انجام بدهی. بهتر نیست که فکرت را آرام کنی؟'"
داوید لوئیز باور دارد که آمدن به آرسنال بهترین تصمیم برای او بوده است. او هیچ ابایی از ابراز اینکه میخواهد آرسنال را به دوران خوب خود بازگرداند، ندارد. او اضافه میکند:
"تصمیم خیلی خوبی بود. آرسنال باشگاه بزرگی است. میخواهم این باشگاه بهتر شود و دوباره بدرخشد. روزهای اول خیلی سخت بود اما بعد شروع به کار عادت کردم.
"الان خیلی خوشحال هستم و می خواهم با آرسنال کارهای بزرگ انجام بدهم و به چیزهای بزرگ دست پیدا کنم."

لینک کوتاه لینک منبع
تمدید قرارداد داوید لوئیز با آرسنال تصمیم سخت آرسنال درباره اوبامیانگ اظهار نظر جورابچیان درباره لینک شدن ویلیان به آرسنال و تاتنهام تصمیم لاکازت برای پیوستن به اینتر احتمال بالای تمدید لوئیز با آرسنال کاهش دستمزد لوئیز در صورت پیوستن به بنفیکا اوچیچه بازیکن مدنظر آرسنال در تست پزشکی سن اتین یکم آگوست فینال جام حذفی انگلیس نهایی شدن انتقال جورج لویس به آرسنال استقبال وزیر ورزش بریتانیا از شروع مجدد لیگ جزیره برتری آرسنال نسبت به تاتنهام برای خرید ویلیان مثبت شدن تست کرونا چهار بازیکن و کادر دیگر آینده لوئیز در هاله ای از ابهام سالیبا آماده کار کردن زیر نظر آرتتا برنامه آرتتا برای فاز بعدی تمرینات چراغ سبز باشگاه ها برای فاز دوم پروژه شروع مجدد آینده رویایی بوکایو ساکا در آرسنال در شروع تمرینات اضافه شدن مت اسمیت به تیم اصلی آرسنال پیغام جورابچیان به مالک آرسنال درباره نقل و انتقالات اختلاف نظر آرتتا و گواردیولا درباره کوتینیو