مارتینز از احتمال رفتن به تیم سابقش می گوید

مارتینز از احتمال رفتن به تیم سابقش می گوید

مترجم:Moshtagh Laghaei 88

امیلیانو مارتینز دروازه‌بان توپچی‌ها در شروع مجدد بازی های فوتبال به خاطر مصدومیت برند لنو این فرصت را پیدا کرد تا خود را ثابت کند و در این مدت عملکرد بسیار خوبی داشت. حالا شایعاتی درباره آینده این دروازه‌بان در زمانی که برند لنو ریکاوری کرده و آماده بازی شود، به گوش می رسد. مارتینز در مصاحبه با ESPN از احتمال بازگشت به ایندیپندینته صحبت کرد. البته تاکید می کند که در صورتی به باشگاه سابقش برمی گردد که بتواند کار مفیدی برای آنها انجام دهد. او می گوید:


زبان انگلیسی برایم سخت بود اما 19 ساله بودم که با همسرم آشنا و دوست شدم. او به من همه چیز را یاد داد. بنابراین خیلی هزینه ای برایم نداشت. پسرم به سه زبان صحبت می کند چون همسرم در انگلیس به دنیا آمده اما پدر و مادرش برزیلی و پرتغالی هستند. نمی خواستم در جوانی ایندیپندینته را ترک کنم. می خواستم در ترکیب اصلی این تیم بازی کنم و به اروپا بروم. این اتفاق همانطور که می دانید افتاد. نمی توانستم به آرسنال نه بگویم.
 


بازگشت به ایندیپندینته را غیرممکن نمی دانم. آنها کسانی بودند که فرصت رفتن به اروپا را به من دادند. با این حال الان نمی توانم چیزی را تضمین کنم. می خواهم در سطح خوبی به بوینس آیرس برگردم. در سن 35 سالگی و در سطح پایین این کار را نخواهم کرد. می دانم که در حرفه ام دارم پیشرفت می کنم اما نمی توانم آن را تایید کنم.

لینک کوتاه لینک منبع