مارتینز خوشحال از داشتن فرصت بازی برای آرسنال!

مارتینز خوشحال از داشتن فرصت بازی برای آرسنال!

مترجم:Moshtagh Laghaei 43

امی مارتینز دروازه‌بان آرژانتینی آرسنال بالاخره توانست در لیگ اروپا و جام حذفی در این فصل برای توپچی ها بازی کند. این اولین بار در 10 سال حضورش در آرسنال است که به مدت طولانی تری در دروازه توپچی ها قرار می گیرد. مارتینز در این مدت 10 سال در تیم های دیگری به صورت قرضی بازی کرده است.


حالا او دروازه‌بان اول باشگاه است. البته شماره یک تیم برند لنو بود که فعلا به خاطر مصدومیت در بازی با برایتون از میادین فوتبال دور است. این قدم بزرگی برای مارتینز می باشد. این دروازه‌بان آرژانتینی اعتراف می کند که از نقش خود در تیم و تمایل آرتتا به بازی دادن به او، خوشحال است. مارتینز در مصاحبه با TyC Sports  می گوید:


قطعا بودن در آرسنال آرزوی خیلی از دروازه‌بانان مخصوصا دروازه‌بانان اهل امریکای جنوبی است. من خیلی جوان بودم که به اینجا آمدم و فقط یک هدف داشتم. هدفم این بود که تا جایی که می توانم برای این باشگاه زیبا بازی کنم. الان نوبت من است و دارم خیلی مسئولیت پذیرانه این کار را انجام می دهم. افتخار می کنم که نماینده کشورم در یکی از بهترین تیم ها هستم. همیشه دوست داشتم که در بازی های فوتبال از پاهایم استفاده کنم بنابراین فوتبال مدرن خیلی به درد من می خورد. اگر بازی های آرسنال را نگاه کنید می بینید که دروازه‌بان بازی را شروع می کند. البته هدف اول بسته نگه داشتن دروازه است. در باشگاه بزرگی مثل آرسنال، فقط جای یک یا دو اشتباه دارید و نباید به اشتباه کردن ادامه دهید. این چیزی است که باشگاه می خواهد. بنابراین اگر بتوانید در بازی های فوتبال [به عنوان دروازه‌بان] از پاهایتان استفاده کنید، نکته مثبتی خواهد بود.


مارتینز تابستان گذشته بعد از حضور قرضی یک ساله در تیم ریدینگ، به آرسنال برگشت. از سال 2010 که مارتینز به آرسنال آمد، ریدینگ ششمین تیمی است که او در آن به صورت قرضی بازی کرده البته موفق‌ترین دوره اش در ریدینگ بود که 18 بازی انجام داد و 5 کلین شیت را ثبت کرد. 


حضور مارتینز در ریدینگ تجربه بسیار خوبی برای او بود. این دروازه‌بان آرژانتینی معتقد است که با تجربه ای که در ریدینگ کسب کرده می تواند در هر سطحی بازی کند. مارتینز ادامه می دهد:


لیگ چمپیونشیپ خیلی فیزیکی‌تر است. [این لیگ] برای یک دروازه‌بان جوان خوب است چون به شما اطمینان می دهم که در لیگ دسته دو چیزهای بیشتری نسبت به دسته یک یاد می گیرید.

لینک کوتاه لینک منبع

Sheffield United 1 - 2 Arsenal

Bramall Lane - FA Cup

یکشنبه ۸ تیر - ۱۶:۳۰

منوی بازی
تیرنی عطش و انگیزه دویدن در کل روز را دارد ویلشر: اگر جای اوبامیانگ بودم می ماندم بیانیه باشگاه آرسنال پیرامون مسائل مالی پس از کرونا ساکا سومین بازیکن برتر فصل به انتخاب هواداران توماس پارتی، کلید حل مشکل توپچی‌ها بازگشت آرسن ونگر به دنیای مربیگری آرسنال باید اوزیل، سوکراتیس و موستفی را بفروشد ژاکا: آرتتا قانعم کرد که در آرسنال بمانم اوزیل در آرسنال می ماند کنفرانس مطبوعاتی آرتتا بعد از قهرمانی در جام حذفی هفتادمین سال حضور کن فرایر در آرسنال آرتتا: با ونگر درباره هر چیزی می شود صحبت کرد اوبامیانگ باید به جایی که هست افتخار کند کنفرانس مطبوعاتی آرتتا قبل از فینال جام حذفی آرتتا هشت تا از بازیکنانش را نمی خواهد عشق پنجاه ساله پیرس مورگان به آرسنال کنفرانس مطبوعاتی آرتتا بعد از بازی با واتفورد امیل اسمیت رو وارث اوزیل و پست شماره 10 آرسنال آرسنال به یک شماره 10 مثل روسیچکی یا کازورلا نیاز دارد احتمال بازگشت دنیس برگکمپ به آرسنال