GunnersTrust Arsenal Fan Club Website in Iran
مارتینز منتظر آگوئرو است تا برای آینده اش تصمیم بگیرد

مارتینز منتظر آگوئرو است تا برای آینده اش تصمیم بگیرد

مترجم:Moshtagh Laghaei 50

مارتینز سال 2010 از ایندپندینته به آرسنال آمد. بعد از بارها انتقال قرضی به تیم های دیگر حالا دروازبان دوم آرسنال است. این دروازبان 27 ساله در تیم هایی مثل آکسفورد یونایتد، شفیلد ونزدی، روترهام، ولورهمپتون، ختافه و ریدینگ به صورت قرضی بازی کرده است. اما اکنون که به آرسنال برگشته همچنان دروازبان دوم توپچی ها است و در همه رقابت ها 11 بازی انجام داده است.


مارتینز گفته است که خوشحال می شود روزی به تیم سابقش بازگردد اگر بتواند با آگوئرو در این تیم همبازی شود. ایندپندینته تیم مورد علاقه دوران کودکی آگوئرو است. آگوئرو نیز قبلا از بازگشت به آرژانتین صحبت کرده است او درباره بازگشت به کشورش در مصاحبه با  TNT Sport میگوید:


"اگر کان آگوئرو برگردد من هم برمیگردم. او عاشق ایندپندینته است. حقیقتا نمی توان آن را رد کرد. آماده هر پیشنهادی هستم. تا 18 سالگی در آرژانتین بازی کردم. نمی گویم که اصلا برنمی گردم. ممکن است چند سال دیگر برگردم. به این موضوع فکر میکنم."


آرسنال بالاخره موافقت کرد تا 500 هزار یورو به ایندپندینته بپردازد. این پرداخت پول به خاطر یکی از بند های قرارداد مارتینز است که سال 2010 با 1.35 میلیون پوند به جمع توپچی ها پیوست. در این بند قرارداد آمده است که اگر مارتینز 10 بازی برای تیم اصلی آرسنال انجام دهد باشگاه باید نیم میلیون یورو به تیم سابق این بازیکن بپردازد. آرسنال تا به حال این پول را نپرداخته بود چون متوجه شده بودند در این بند قرارداد بازی های لیگ اروپا آورده نشده و به خاطر این موضوع با ایندپندینته اختلاف نظر پیدا کرده بودند.

لینک کوتاه لینک منبع
تمدید قرارداد داوید لوئیز با آرسنال تصمیم سخت آرسنال درباره اوبامیانگ اظهار نظر جورابچیان درباره لینک شدن ویلیان به آرسنال و تاتنهام تصمیم لاکازت برای پیوستن به اینتر احتمال بالای تمدید لوئیز با آرسنال کاهش دستمزد لوئیز در صورت پیوستن به بنفیکا اوچیچه بازیکن مدنظر آرسنال در تست پزشکی سن اتین یکم آگوست فینال جام حذفی انگلیس نهایی شدن انتقال جورج لویس به آرسنال استقبال وزیر ورزش بریتانیا از شروع مجدد لیگ جزیره برتری آرسنال نسبت به تاتنهام برای خرید ویلیان مثبت شدن تست کرونا چهار بازیکن و کادر دیگر آینده لوئیز در هاله ای از ابهام سالیبا آماده کار کردن زیر نظر آرتتا برنامه آرتتا برای فاز بعدی تمرینات چراغ سبز باشگاه ها برای فاز دوم پروژه شروع مجدد آینده رویایی بوکایو ساکا در آرسنال در شروع تمرینات اضافه شدن مت اسمیت به تیم اصلی آرسنال پیغام جورابچیان به مالک آرسنال درباره نقل و انتقالات اختلاف نظر آرتتا و گواردیولا درباره کوتینیو