مارتینز منتظر آگوئرو است تا برای آینده اش تصمیم بگیرد

مارتینز منتظر آگوئرو است تا برای آینده اش تصمیم بگیرد

مترجم:Moshtagh Laghaei 362

مارتینز سال 2010 از ایندپندینته به آرسنال آمد. بعد از بارها انتقال قرضی به تیم های دیگر حالا دروازبان دوم آرسنال است. این دروازبان 27 ساله در تیم هایی مثل آکسفورد یونایتد، شفیلد ونزدی، روترهام، ولورهمپتون، ختافه و ریدینگ به صورت قرضی بازی کرده است. اما اکنون که به آرسنال برگشته همچنان دروازبان دوم توپچی ها است و در همه رقابت ها 11 بازی انجام داده است.


مارتینز گفته است که خوشحال می شود روزی به تیم سابقش بازگردد اگر بتواند با آگوئرو در این تیم همبازی شود. ایندپندینته تیم مورد علاقه دوران کودکی آگوئرو است. آگوئرو نیز قبلا از بازگشت به آرژانتین صحبت کرده است او درباره بازگشت به کشورش در مصاحبه با  TNT Sport میگوید:


"اگر کان آگوئرو برگردد من هم برمیگردم. او عاشق ایندپندینته است. حقیقتا نمی توان آن را رد کرد. آماده هر پیشنهادی هستم. تا 18 سالگی در آرژانتین بازی کردم. نمی گویم که اصلا برنمی گردم. ممکن است چند سال دیگر برگردم. به این موضوع فکر میکنم."


آرسنال بالاخره موافقت کرد تا 500 هزار یورو به ایندپندینته بپردازد. این پرداخت پول به خاطر یکی از بند های قرارداد مارتینز است که سال 2010 با 1.35 میلیون پوند به جمع توپچی ها پیوست. در این بند قرارداد آمده است که اگر مارتینز 10 بازی برای تیم اصلی آرسنال انجام دهد باشگاه باید نیم میلیون یورو به تیم سابق این بازیکن بپردازد. آرسنال تا به حال این پول را نپرداخته بود چون متوجه شده بودند در این بند قرارداد بازی های لیگ اروپا آورده نشده و به خاطر این موضوع با ایندپندینته اختلاف نظر پیدا کرده بودند.

لینک کوتاه لینک منبع