GunnersTrust Arsenal Fan Club Website in Iran
مارتینلی همه ویژگی های تبدیل شدن به یک فوق ستاره را دارد

مارتینلی همه ویژگی های تبدیل شدن به یک فوق ستاره را دارد

مترجم:Moshtagh Laghaei 33

گابریل مارتینلی مهاجم 18 ساله برزیلی یکی از خرید های خیلی خوب توپچی ها در دوره اونای امری بود. آرسنال این بازیکن را تابستان گذشته با 6 میلیون پوند از ایتوانو برزیل خرید. لنو شکی ندارد که مارتینلی به یک فوق ستاره تبدیل خواهد شد. او تحت تاثیر سخت کوشی، هوش و ذهنیت مارتینلی قرار گرفته است. لنو در مصاحبه ای با Soccer AM  می گوید:


" فکر می کنم که مارتینلی قطعا می تواند به یک فوق ستاره تبدیل شود چون استعداد و کیفیت خوبی دارد اما به نظرم بزرگترین قدرت او هوش و ذهنیت اوست. او خیلی سخت کار می کند. یادم می آید در دوران بدی که داشتیم او تلاش خیلی زیادی می کرد. مارتینلی یکی از رهبر های ما بود! در 18 سالگی از یک تیم بی نام و نشان به آرسنال آمد و هیچکس او را نمی شناخت. نحوه بازی و رفتار او خیلی خوب است. فکر می کنم که اگر به این روند ادامه دهد به یک بازیکن بی نظیر تبدیل خواهد شد."


مارتینلی در 26 بازی برای آرسنال 10 گل زده که یکی از آنها گل به یاد ماندنی در بازی با چلسی بود و بازی 2-2 مساوی شد. او یکی از چند بازیکن جوانی است که  این فرصت به او داده شده تا در نیم فصل اول فصل جاری در تیم اصلی آرسنال بدرخشد. بازیکنانی مثل جو ویلوک، بوکایو ساکا و ریس نلسون هم در زمین بازی عملکرد خوبی داشته اند و انتظار می رود زیر نظر آرتتا پیشرفت بیشتری داشته باشند. لنو می گوید:


"فکر می کنم این برای هواداران خیلی خوب است چون تیم خیلی جوانی داریم که به سرعت در حال پیشرفت هستند. آنها با هم رقابت می کنند و زیاد بازی می کنند. (بوکایو) ساکا و همچنین جو (ویلوک) خیلی جوان هستند. ریس (نلسون) تجربیاتی در آلمان داشته و الان عملکرد خوبی دارد. ما می توانیم دوران خوبی با این جوان ها داشته باشیم. البته آنها به زمان احتیاج دارند. باید به آنها فرصت بیشتری بدهیم و اگر روحیه خوبی داشته باشند با آنها موفقیت زیادی کسب خواهیم کرد."


لنو همچنین درباره اوزیل گفته است که خیلی از هوادران اهمیت حضور اوزیل در تیم را که فراتر از آمار گلزنی و پاس گل است، درک نمی کنند.

لینک کوتاه لینک منبع
بیانیه سازمان لیگ بعد از مبتلا شدن دو بازیکن دیگر ویلیان تا پایان فصل جاری در چلسی می ماند رئیس سازمان لیگ جزیره از بازگشت لیگ در ژوئن اطمینان دارد آرسنال با 20 میلیون به دنبال تاگلیافیکو ستاره آژاکس آرسنال نباید 72 میلیون برای په‌په پرداخت می کرد پی‌اس‌جی حاضر است اوبامیانگ را با نصف قیمت بخرد سبایوس باز هم از رویای موفقیت در رئال مادرید می گوید آرسنال لاکازت را با لمار معاوضه می کند بارسلونا اومتیتی را نصف قیمت می فروشد موستافی از تاثیرات آرتتا در آرسنال می گوید آرسنال می تواند مخیتاریان را با کلایورت معاوضه کند آرسنال با خرید پارتی می تواند به ماندن اوبامیانگ کمک کند پودولسکی می ترسد آرسنال اوبامیانگ را از دست بدهد اوزیل بازیکنی بزرگ و برای او آرتتا بهتر از امری است مخیتاریان اعتراف می کند که می خواهد در رم بماند آرسنال شاید گزینه ای بهتر از اوپامکانو داشته باشد آرسنال قرارداد هیلسون را برای دومین بار تمدید می کند با مرحله اول پروژه شروع مجدد موافقت شد آرسنال به دنبال ماراش کومبولا مدافع ورونا است امانوئل دنیس باید وارد مرحله جدیدی در فوتبالش بشود