مارتینلی همه ویژگی های تبدیل شدن به یک فوق ستاره را دارد

مارتینلی همه ویژگی های تبدیل شدن به یک فوق ستاره را دارد

مترجم:Moshtagh Laghaei 94

گابریل مارتینلی مهاجم 18 ساله برزیلی یکی از خرید های خیلی خوب توپچی ها در دوره اونای امری بود. آرسنال این بازیکن را تابستان گذشته با 6 میلیون پوند از ایتوانو برزیل خرید. لنو شکی ندارد که مارتینلی به یک فوق ستاره تبدیل خواهد شد. او تحت تاثیر سخت کوشی، هوش و ذهنیت مارتینلی قرار گرفته است. لنو در مصاحبه ای با Soccer AM  می گوید:


" فکر می کنم که مارتینلی قطعا می تواند به یک فوق ستاره تبدیل شود چون استعداد و کیفیت خوبی دارد اما به نظرم بزرگترین قدرت او هوش و ذهنیت اوست. او خیلی سخت کار می کند. یادم می آید در دوران بدی که داشتیم او تلاش خیلی زیادی می کرد. مارتینلی یکی از رهبر های ما بود! در 18 سالگی از یک تیم بی نام و نشان به آرسنال آمد و هیچکس او را نمی شناخت. نحوه بازی و رفتار او خیلی خوب است. فکر می کنم که اگر به این روند ادامه دهد به یک بازیکن بی نظیر تبدیل خواهد شد."


مارتینلی در 26 بازی برای آرسنال 10 گل زده که یکی از آنها گل به یاد ماندنی در بازی با چلسی بود و بازی 2-2 مساوی شد. او یکی از چند بازیکن جوانی است که  این فرصت به او داده شده تا در نیم فصل اول فصل جاری در تیم اصلی آرسنال بدرخشد. بازیکنانی مثل جو ویلوک، بوکایو ساکا و ریس نلسون هم در زمین بازی عملکرد خوبی داشته اند و انتظار می رود زیر نظر آرتتا پیشرفت بیشتری داشته باشند. لنو می گوید:


"فکر می کنم این برای هواداران خیلی خوب است چون تیم خیلی جوانی داریم که به سرعت در حال پیشرفت هستند. آنها با هم رقابت می کنند و زیاد بازی می کنند. (بوکایو) ساکا و همچنین جو (ویلوک) خیلی جوان هستند. ریس (نلسون) تجربیاتی در آلمان داشته و الان عملکرد خوبی دارد. ما می توانیم دوران خوبی با این جوان ها داشته باشیم. البته آنها به زمان احتیاج دارند. باید به آنها فرصت بیشتری بدهیم و اگر روحیه خوبی داشته باشند با آنها موفقیت زیادی کسب خواهیم کرد."


لنو همچنین درباره اوزیل گفته است که خیلی از هوادران اهمیت حضور اوزیل در تیم را که فراتر از آمار گلزنی و پاس گل است، درک نمی کنند.

لینک کوتاه لینک منبع