مثبت شدن تست کرونا چهار بازیکن و کادر دیگر

مثبت شدن تست کرونا چهار بازیکن و کادر دیگر

مترجم:Moshtagh Laghaei 57

سازمان لیگ جزیره اعلام کرده که به طور کلی 1008 نفر از اعضای باشگاه ها در روز های دوشنبه و سه شنبه تست داده اند و در مجموع سه دوره بیش از 2700 تست ویروس کرونا صورت گرفته که مشخص شده 12 نفر از بازیکنان و کارکنان باشگاه ها به کووید 19 مبتلا هستند.


بازیکنان و کارکنانی که تست کرونای آنها مثبت بوده باید به مدت هفت روز قرنطینه شوند اما نتایج اخیر به سازمان لیگ جزیره اثبات می کند که برای شروع مجدد بازی ها در مسیر درستی قرار دارد. سری بعدی تست ها بعد از شروع تمرینات تماسی که به تازگی با آن موافقت شده، صورت می گیرد. در بیانیه ای که سازمان لیگ صادر کرده آمده است که:


"امروز سازمان لیگ جزیره تایید می کند که در روز های دوشنبه 25 و سه شنبه 26 ماه می 1008 نفر از بازیکنان و کارکنان باشگاه ها تست کووید 19 داده اند. از بین این تعداد تست کرونا، تست چهار نفر از سه باشگاه مثبت بوده است. بازیکنان و کارکنانی که تست آنها مثبت بوده به مدت یک هفته قرنطینه می شوند. سازمان لیگ جزیره این اطلاعات جمع آوری شده را با هدف یکپارچگی و شفافیت رقابت ها تهیه کرده است. جزئیات بیشتری درباره باشگاه ها یا اشخاص داده نخواهد شد و نتایج بعد از هر سری تست به صورت عمومی اعلام خواهد شد." 


سری چهارم تست ها اواخر همین هفته انجام خواهد شد. در طول سری چهارم تعداد تست های هر باشگاه از 50 به 60 افزایش پیدا خواهد کرد. تمامی 20 باشگاه لیگ جزیره متفق‌القول با ورود به فاز دوم تمرینات تماسی موافقت کرده اند. 


این آخرین مرحله تمرینات قبل از شروع بازی ها در ماه آینده می باشد. سازمان لیگ 12 ژوئن را برای شروع مجدد بازی ها در نظر گرفته بود اما باشگاه می خواهند آن را تا 19 ژوئن به تعویق اندازند. تعداد کم تست های مثبت، نکته ای خوب و موثر در جلسه اضطراری باشگاه ها خواهد بود چون بازیکنان و مربیان کاملا موافق شروع مجدد بازی ها هستند.

لینک کوتاه لینک منبع
کنفرانس مطبوعاتی آرتتا بعد از بازی با لیورپول سدریک سوارز: می توانستم 2019 به آرسنال بیایم انتقاد پل مرسون از کولاشیناچ بعد از دربی کنفرانس مطبوعاتی آرتتا قبل از بازی با لیورپول کئون: آرتتا باید یک سیستم را انتخاب کند صحت حرف های ونگر درباره فیرپلی مالی توصیه آرتتا برای پیشرفت ساکا کنفرانس مطبوعاتی آرتتا بعد از بازی با تاتنهام کرونکه بدهی های استادیوم آرسنال را پرداخت می کند گابریل مارتینلی، رونالدو جدید تمایل آرتتا به تمدید با موستافی کنفرانس مطبوعاتی آرتتا قبل از بازی با تاتنهام آرتتای شگفت‌انگیز در حال ساخت آرسنال جدید نظر مارتین کئون درباره علاقه آرسنال به توماس پارتی صحبت های مارتین کئون درباره قرارداد اوزیل صحبت های اشلی کول درباره کیران تیرنی ساکا و مارتینلی ستارگان آینده دنیای فوتبال کنفرانس مطبوعاتی آرتتا بعد از بازی با لسترسیتی اخبار جدید درباره قرارداد سبایوس از زبان آرتتا عصبانیت آرتتا از گندوزی و محرومیت این بازیکن