مثبت شدن تست کرونا چهار بازیکن و کادر دیگر

مثبت شدن تست کرونا چهار بازیکن و کادر دیگر

مترجم:Moshtagh Laghaei 79

سازمان لیگ جزیره اعلام کرده که به طور کلی 1008 نفر از اعضای باشگاه ها در روز های دوشنبه و سه شنبه تست داده اند و در مجموع سه دوره بیش از 2700 تست ویروس کرونا صورت گرفته که مشخص شده 12 نفر از بازیکنان و کارکنان باشگاه ها به کووید 19 مبتلا هستند.


بازیکنان و کارکنانی که تست کرونای آنها مثبت بوده باید به مدت هفت روز قرنطینه شوند اما نتایج اخیر به سازمان لیگ جزیره اثبات می کند که برای شروع مجدد بازی ها در مسیر درستی قرار دارد. سری بعدی تست ها بعد از شروع تمرینات تماسی که به تازگی با آن موافقت شده، صورت می گیرد. در بیانیه ای که سازمان لیگ صادر کرده آمده است که:


"امروز سازمان لیگ جزیره تایید می کند که در روز های دوشنبه 25 و سه شنبه 26 ماه می 1008 نفر از بازیکنان و کارکنان باشگاه ها تست کووید 19 داده اند. از بین این تعداد تست کرونا، تست چهار نفر از سه باشگاه مثبت بوده است. بازیکنان و کارکنانی که تست آنها مثبت بوده به مدت یک هفته قرنطینه می شوند. سازمان لیگ جزیره این اطلاعات جمع آوری شده را با هدف یکپارچگی و شفافیت رقابت ها تهیه کرده است. جزئیات بیشتری درباره باشگاه ها یا اشخاص داده نخواهد شد و نتایج بعد از هر سری تست به صورت عمومی اعلام خواهد شد." 


سری چهارم تست ها اواخر همین هفته انجام خواهد شد. در طول سری چهارم تعداد تست های هر باشگاه از 50 به 60 افزایش پیدا خواهد کرد. تمامی 20 باشگاه لیگ جزیره متفق‌القول با ورود به فاز دوم تمرینات تماسی موافقت کرده اند. 


این آخرین مرحله تمرینات قبل از شروع بازی ها در ماه آینده می باشد. سازمان لیگ 12 ژوئن را برای شروع مجدد بازی ها در نظر گرفته بود اما باشگاه می خواهند آن را تا 19 ژوئن به تعویق اندازند. تعداد کم تست های مثبت، نکته ای خوب و موثر در جلسه اضطراری باشگاه ها خواهد بود چون بازیکنان و مربیان کاملا موافق شروع مجدد بازی ها هستند.

لینک کوتاه لینک منبع
تیرنی عطش و انگیزه دویدن در کل روز را دارد ویلشر: اگر جای اوبامیانگ بودم می ماندم بیانیه باشگاه آرسنال پیرامون مسائل مالی پس از کرونا ساکا سومین بازیکن برتر فصل به انتخاب هواداران توماس پارتی، کلید حل مشکل توپچی‌ها بازگشت آرسن ونگر به دنیای مربیگری آرسنال باید اوزیل، سوکراتیس و موستفی را بفروشد ژاکا: آرتتا قانعم کرد که در آرسنال بمانم اوزیل در آرسنال می ماند کنفرانس مطبوعاتی آرتتا بعد از قهرمانی در جام حذفی هفتادمین سال حضور کن فرایر در آرسنال آرتتا: با ونگر درباره هر چیزی می شود صحبت کرد اوبامیانگ باید به جایی که هست افتخار کند کنفرانس مطبوعاتی آرتتا قبل از فینال جام حذفی آرتتا هشت تا از بازیکنانش را نمی خواهد عشق پنجاه ساله پیرس مورگان به آرسنال کنفرانس مطبوعاتی آرتتا بعد از بازی با واتفورد امیل اسمیت رو وارث اوزیل و پست شماره 10 آرسنال آرسنال به یک شماره 10 مثل روسیچکی یا کازورلا نیاز دارد احتمال بازگشت دنیس برگکمپ به آرسنال