مخیتاریان اعتراف می کند که می خواهد در رم بماند

مخیتاریان اعتراف می کند که می خواهد در رم بماند

مترجم:Moshtagh Laghaei 46

هنریک مخیتاریان امیدوار است که در تابستان پیش رو بتواند به صورت دائم در باشگاه رم بماند. این بازیکن ارمنستانی تابستان 2019 با قرارداد قرضی یک ساله به باشگاه آ اس رم پیوست. او در مدت حضورش در این تیم دچار مصدومیت شد اما توانست 17 بازی انجام دهد و 6 گل به ثمر برساند.


مخیتاریان طی حضورش در فوتبال انگلیس که شامل تیم های منچستریوناتید و آرسنال می شود، خیلی موفق نبود اما این بازیکن 31 ساله مشتاق است که بتواند فوتبالش را در ایتالیا ادامه دهد. مخیتاریان درمصاحبه ای با برنامه "یک روز با..." که  اسپانسر آن سفارت ارمنستان در ایتالیا می باشد، می گوید:


"از روز اولی که به شهر رم آمدم، حس خوبی در باشگاه و شهر رم داشتم و خیلی خوب می شود اگر بتوانم همین جا بمانم. هدف اصلی، لیگ قهرمانان و بردن دیگر جام ها خواهد بود. مردم لیگ سری آ ایتالیا را دست کم می گیرند اما بازی در این لیگ بسیار جذاب است. این لیگ دارد بهترو بهتر می شود و نقل و انتقالات فصل قبل گویای همه چیز است."


مخیتاریان مصمم است که در بیشتر بازی های باقی مانده فصل حضور داشته باشد همچنین برای او مهم است که بداند در بهترین جای ممکن دارد بازی می کند. او ادامه می دهد:


"تا پایان دوران فوتبالم زمان زیادی برایم باقی نمانده اما مطمئناَ تمام تلاش خود را برای موفقیت بیشتر انجام می دهم چون در پایان دوران فوتبال شما، مردم به یاد خواهند آورد که چه کاری برای باشگاه انجام داده و چه جام هایی را برده اید. بسیار مهم است که با بردن جام و انجام کاری بزرگ برای باشگاه، خاطره ای مثبت از خود به جا گذارید."


"همیشه آرزو داشتم در بهترین لیگ ها و بهترین تیم های اروپا بازی کنم که البته توانستم به این آرزو برسم. در تلاش هستم که استعداد و سخت کوشیم را هماهنگ کنم. این کار همیشه آسان نیست اما بعضی وقت ها برای این کار باید از خیلی چیزها گذشت."


مخیتاریان با بازی در شاختار دونتسک و بروسیا دورتموند، قبل از پیوستن به یونایتد در سال 2016 اسم و رسم پیدا کرد. ژانویه 2018 به آرسنال رفت و در همان زمان الکسیس سانچز از آرسنال به یونایتد پیوست.

لینک کوتاه لینک منبع
صحبت های اشلی کول درباره کیران تیرنی ساکا و مارتینلی ستارگان آینده دنیای فوتبال کنفرانس مطبوعاتی آرتتا بعد از بازی با لسترسیتی اخبار جدید درباره قرارداد سبایوس از زبان آرتتا عصبانیت آرتتا از گندوزی و محرومیت این بازیکن تعریف و تمجید مارتینز از آرتتا توصیه سول کمپبل به اوبامیانگ قبل از تصمیم‌گیری صحبت‌های آرتتا درباره آینده لاکازت کنفرانس مطبوعاتی آرتتا قبل از بازی با لسترسیتی آرسنال باید خونسردی خود را حفظ کند کنفرانس مطبوعاتی آرتتا بعد از بازی با وولوز اوبامیانگ باید در آرسنال بماند کنفرانس مطبوعاتی آرتتا قبل از بازی با وولورهمپتون قسمت دوم کنفرانس مطبوعاتی آرتتا قبل از بازی با ولورهمپتون قسمت اول واکنش مارتین کئون به تمدید قرارداد بوکایو ساکا بیانیه آرسنال درباره تمدید نکردن سالیبا با سن اتین مصاحبه اوبامیانگ درباره رکوردشکنی و قراردادش کنفرانس مطبوعاتی آرتتا بعد از بازی با نورویچ مارتینز خوشحال از داشتن فرصت بازی برای آرسنال! دفاع جیمی ردنپ از متئو گندوزی!