مداخله آرتتا در مذاکرات با اوبامیانگ

مداخله آرتتا در مذاکرات با اوبامیانگ

مترجم:Moshtagh Laghaei 91

به نظر می آید که میکل آرتتا شخصا وارد مذاکره با اوبامیانگ می شود تا بتواند این مهاجم گابنی را برای ماندن در آرسنال قانع کند. توپچی ها ممکن است اوبامیانگ را از دست بدهند همانطور که قبلا هم تعدادی از ستاره های آرسنال قراردادشان تمام شد و رایگان از این تیم رفتند که آخرین آنها آرون رمزی بود که سال 2019 از توپچی ها جدا شد.


با این اوصاف باشگاه آرسنال نمی خواهد اجازه دهد که اوبامیانگ هم همین‌گونه از تیم برود. تیم های چلسی، اینتر و بارسا از علاقه مندان به اوبامیانگ هستند. آرتتا می خواهد این مهاجم گابنی که 97 بازی برای آرسنال انجام داده و 61 گل به ثمر رسانده را در تیم خود نگه دارد. به نقل از تلگراف، آرتتا به جز اینکه از طرف باشگاه برای قراردادها مذاکره خواهد کرد، قصد دارد شخصا با اوبا و پدرش درباره تمدید قرارداد صحبت کند. آرتتا معتقد است که مداخله او ممکن است باعث پیشرفت در مذاکرات شود. 


آرسنال قصد داشت که خیلی وقت پیش بر سر تمدید قرارداد با اوبامیانگ صحبت کند اما بحران کرونا همه چیز را متوقف کرد. حالا همه چیز را زمان مشخص خواهد کرد. البته با شروع مجدد بازی ها، هنوز مشخص نیست که پنجره نقل و انتقالات تابستانی چه زمانی باز می شود. ماه ژانویه اوبامیانگ به هواداران گفت که عاشق باشگاه است. او گفت:


"می خواهم به بعضی از شایعاتی که درباره من به گوش می رسد پاسخ دهم. مردم دوست دارند داستان بسازند. آنها باید به اتفاقاتی که در زمین بازی می افتد توجه کنند. مردم زیاد حرف می زنند و این باعث ناراحتی من می شود. من کاپیتان آرسنال هستم. عاشق این باشگاه هستم. به تیم تعهد دارم و تلاش می کنم که آرسنال را به جایگاهی که تعلق دارد بازگردانم."

لینک کوتاه لینک منبع
کنفرانس مطبوعاتی آرتتا بعد از بازی با لیورپول سدریک سوارز: می توانستم 2019 به آرسنال بیایم انتقاد پل مرسون از کولاشیناچ بعد از دربی کنفرانس مطبوعاتی آرتتا قبل از بازی با لیورپول کئون: آرتتا باید یک سیستم را انتخاب کند صحت حرف های ونگر درباره فیرپلی مالی توصیه آرتتا برای پیشرفت ساکا کنفرانس مطبوعاتی آرتتا بعد از بازی با تاتنهام کرونکه بدهی های استادیوم آرسنال را پرداخت می کند گابریل مارتینلی، رونالدو جدید تمایل آرتتا به تمدید با موستافی کنفرانس مطبوعاتی آرتتا قبل از بازی با تاتنهام آرتتای شگفت‌انگیز در حال ساخت آرسنال جدید نظر مارتین کئون درباره علاقه آرسنال به توماس پارتی صحبت های مارتین کئون درباره قرارداد اوزیل صحبت های اشلی کول درباره کیران تیرنی ساکا و مارتینلی ستارگان آینده دنیای فوتبال کنفرانس مطبوعاتی آرتتا بعد از بازی با لسترسیتی اخبار جدید درباره قرارداد سبایوس از زبان آرتتا عصبانیت آرتتا از گندوزی و محرومیت این بازیکن