مداخله آرتتا در مذاکرات با اوبامیانگ

مداخله آرتتا در مذاکرات با اوبامیانگ

مترجم:Moshtagh Laghaei 116

به نظر می آید که میکل آرتتا شخصا وارد مذاکره با اوبامیانگ می شود تا بتواند این مهاجم گابنی را برای ماندن در آرسنال قانع کند. توپچی ها ممکن است اوبامیانگ را از دست بدهند همانطور که قبلا هم تعدادی از ستاره های آرسنال قراردادشان تمام شد و رایگان از این تیم رفتند که آخرین آنها آرون رمزی بود که سال 2019 از توپچی ها جدا شد.


با این اوصاف باشگاه آرسنال نمی خواهد اجازه دهد که اوبامیانگ هم همین‌گونه از تیم برود. تیم های چلسی، اینتر و بارسا از علاقه مندان به اوبامیانگ هستند. آرتتا می خواهد این مهاجم گابنی که 97 بازی برای آرسنال انجام داده و 61 گل به ثمر رسانده را در تیم خود نگه دارد. به نقل از تلگراف، آرتتا به جز اینکه از طرف باشگاه برای قراردادها مذاکره خواهد کرد، قصد دارد شخصا با اوبا و پدرش درباره تمدید قرارداد صحبت کند. آرتتا معتقد است که مداخله او ممکن است باعث پیشرفت در مذاکرات شود. 


آرسنال قصد داشت که خیلی وقت پیش بر سر تمدید قرارداد با اوبامیانگ صحبت کند اما بحران کرونا همه چیز را متوقف کرد. حالا همه چیز را زمان مشخص خواهد کرد. البته با شروع مجدد بازی ها، هنوز مشخص نیست که پنجره نقل و انتقالات تابستانی چه زمانی باز می شود. ماه ژانویه اوبامیانگ به هواداران گفت که عاشق باشگاه است. او گفت:


"می خواهم به بعضی از شایعاتی که درباره من به گوش می رسد پاسخ دهم. مردم دوست دارند داستان بسازند. آنها باید به اتفاقاتی که در زمین بازی می افتد توجه کنند. مردم زیاد حرف می زنند و این باعث ناراحتی من می شود. من کاپیتان آرسنال هستم. عاشق این باشگاه هستم. به تیم تعهد دارم و تلاش می کنم که آرسنال را به جایگاهی که تعلق دارد بازگردانم."

لینک کوتاه لینک منبع
تیرنی عطش و انگیزه دویدن در کل روز را دارد ویلشر: اگر جای اوبامیانگ بودم می ماندم بیانیه باشگاه آرسنال پیرامون مسائل مالی پس از کرونا ساکا سومین بازیکن برتر فصل به انتخاب هواداران توماس پارتی، کلید حل مشکل توپچی‌ها بازگشت آرسن ونگر به دنیای مربیگری آرسنال باید اوزیل، سوکراتیس و موستفی را بفروشد ژاکا: آرتتا قانعم کرد که در آرسنال بمانم اوزیل در آرسنال می ماند کنفرانس مطبوعاتی آرتتا بعد از قهرمانی در جام حذفی هفتادمین سال حضور کن فرایر در آرسنال آرتتا: با ونگر درباره هر چیزی می شود صحبت کرد اوبامیانگ باید به جایی که هست افتخار کند کنفرانس مطبوعاتی آرتتا قبل از فینال جام حذفی آرتتا هشت تا از بازیکنانش را نمی خواهد عشق پنجاه ساله پیرس مورگان به آرسنال کنفرانس مطبوعاتی آرتتا بعد از بازی با واتفورد امیل اسمیت رو وارث اوزیل و پست شماره 10 آرسنال آرسنال به یک شماره 10 مثل روسیچکی یا کازورلا نیاز دارد احتمال بازگشت دنیس برگکمپ به آرسنال