GunnersTrust Arsenal Fan Club Website in Iran
مذاکره بازیکنان آرسنال درباره دستمزدها نتایج مثبتی داشته است

مذاکره بازیکنان آرسنال درباره دستمزدها نتایج مثبتی داشته است

مترجم:Moshtagh Laghaei 46

باشگاه آرسنال درباره راهکارهای جایگزین در بحران کرونا، با بازیکنان خود صحبت کرده و به نظر می آید نتایج آن مثبت بوده است. همچنین مدیران باشگاه موافقت کرده اند که یک سوم دستمزد خود را تا یک سال آینده کاهش دهند. روزنامه گل، پیش تر خبر داده بود که بازیکنان آرسنال با پیشنهاد کاهش 12.5 درصدی دستمزد خود مخالفت کرده اند. همچنین پیشنهاد دریافت بخشی از این 12.5 درصد در صورت داشتن عملکرد خوب را نپذیرفته اند.


باشگاه آرسنال در بیانیه خود جزئیات زیادی نگفته اما می گوید که مذاکرات همچنان با امید یافتن راهکاری مناسب ادامه دارد. در این بیانه باشگاه آرسنال آمده است که:


" با وجود تعطیلی تمرینات تیم، بازیکنان ما در این دوران سخت، در خانه های خود به شدت مشغول تمرین هستند. آنها روی آمادگی جسمانی خود کار می کنند و تمرینات تاکتیکی دارند. طی 10 روز گذشته با بازیکنان درباره چالش های مالی باشگاه در بحران کرونا، مذاکراتی داشته ایم و در حال برنامه ریزی برای آنها هستیم. مذاکرات خوب پیش می رود و بازکنان حاضر هستند تا باشگاه خود را در این دوران حمایت کنند. هیچ توضیح دیگری در این باره نخواهیم داد تا وقتی که به نتیجه قطعی برسیم."


همچنین باشگاه آرسنال تایید کرده است که مدیران باشگاه با کاهش دستمزد خود موافقت کرده اند. در ادامه این بیانیه آمده است:


" مالکان باشگاه ما یعنی آقای کرونکه و سازمان ورزش و سرگرمی، حمایت کامل خود را از باشگاه در این دوران چالش برانگیز اعلام کرده اند. ما به دقت هزینه های خود را کنترل می کنیم و هزینه های عمده خود را قطع کرده ایم. هیئت مدیره ما به شدت خرج و مخارج باشگاه را زیر نظر دارند. اخیرا مدیران ما داوطلب شده اند تا بیش از یک سوم دستمزد خود را تا 12 ماه آینده کاهش دهند."


آرسنال تایید کرده است که کارکنان باشگاه دستمزد خود را به طور کامل دریافت می کنند و در طرح ترخیص کارکنان دولت قرار نخواهند گرفت. این طرح برای تجارت هایی است که درآمد آنها کاهش یافته و دولت به آنها کمک می کند تا کارکنان خود را حفظ کند و دستمزد آنها را پرداخت کند. 


اخیرا در بریتانیا تیم های زیادی از این طرح استفاده کرده اند تا دستمزد بازیکنان خود را به طور کامل پرداخت کنند، که این موضوع بسیار جنجالی شده است. لیورپول، تاتنهام و بورنموث از جمله این باشگاه ها بودند که تصمیم خود را در این باره عوض کرده اند. باشگاه آرسنال در این باره می گوید:


"همه کارکنان ما دستمزد خود را تمام و کمال دریافت می کنند و ما این برنامه را ادامه میدهیم. در حال حاضر قصد نداریم از این طرح دولت استفاده کنیم. به علاوه کارکنان، قصد داریم تا دستمزد بازیکنان باشگاه را از آخر آوریل تا پایان ماه مه پرداخت کنیم. یعنی بازیکنان دستمزد چهار بازی به تعویق افتاده لیگ را دریافت خواهند کرد. اگر بازی ها ادامه پیدا کنند و بازیکنان عملکرد قابل قبولی داشته باشند دوباره دستمزد این چهار بازی به آنها پرداخت خواهد شد."

لینک کوتاه لینک منبع
پیغام جورابچیان به مالک آرسنال درباره نقل و انتقالات اختلاف نظر آرتتا و گواردیولا درباره کوتینیو افشاء جورابچیان درباره انتقال کوتینیو به آرسنال فن برونکهورست دوست دارد روزی سرمربی آرسنال شود ونگر از قطع روند شکست ناپذیری لیورپول خوشحال است اشلی کول آرسنال را فروپاشیده می دانست بیانیه سازمان لیگ بعد از مبتلا شدن دو بازیکن دیگر ویلیان تا پایان فصل جاری در چلسی می ماند رئیس سازمان لیگ جزیره از بازگشت لیگ در ژوئن اطمینان دارد آرسنال با 20 میلیون به دنبال تاگلیافیکو ستاره آژاکس آرسنال نباید 72 میلیون برای په‌په پرداخت می کرد پی‌اس‌جی حاضر است اوبامیانگ را با نصف قیمت بخرد سبایوس باز هم از رویای موفقیت در رئال مادرید می گوید آرسنال لاکازت را با لمار معاوضه می کند بارسلونا اومتیتی را نصف قیمت می فروشد موستافی از تاثیرات آرتتا در آرسنال می گوید آرسنال می تواند مخیتاریان را با کلایورت معاوضه کند آرسنال با خرید پارتی می تواند به ماندن اوبامیانگ کمک کند پودولسکی می ترسد آرسنال اوبامیانگ را از دست بدهد اوزیل بازیکنی بزرگ و برای او آرتتا بهتر از امری است