مصاحبه آرتتا با وبسایت آرسنال درباره بازی با ساوتهمپتون

مصاحبه آرتتا با وبسایت آرسنال درباره بازی با ساوتهمپتون

مترجم:Moshtagh Laghaei 84

روز پنجشنبه آرسنال به مصاف ساوتهمپتون رفت و با دو گل انکیتا و ویلوک به پیروزی رسید. کیران تیرنی در این بازی احساس ناراحتی می کرد اما میکل آرتتا معتقد است که جای نگرانی وجود ندارد. آرتتا در مصاحبه با وبسایت رسمی آرسنال گفت:


کیران [تیرنی] گرفتگی عضله داشت. در هفت یا هشت ماه گذشته دو بازی پشت سر هم انجام نداده بود و داشت اذیت می شد. آب و هوای اینجا با اسکاتلند متفاوت است و باید با شرایط کنار بیاید.


آرتتا در ادامه درباره بازی گفت:


فکر می کنم با اینکه آنها زیاد توپ گیری می‌کردند، خوب دفاع کردیم. مدت زیادی را در بازی مجبور شدیم به خاطر تعداد بازیکنانشان در حملات، دفاع کنیم و اذیت شدیم اما بازیکنانشان در پست های درستی بودند و به هم کمک می کردند. آنها با هم متحد بودند اما بسته نگه داشتن دروازه همیشه به تیم کمک می کند. می توانیم از بازیکنان مختلف در ترکیب تیم استفاده کنیم. ما باید در مواقعی که حریف تغییراتی پیش‌بینی نشده در تیمش می دهد، درست عمل کنیم. البته فکر می کنم که آنها [بازیکنان] این موضوع را فهمیده‌اند. بازیکنانی را که اهمیت می دهند، هدف و معنی حرفه خود را می دانند و آن را حس می کنند، دوست دارم. تیم امروز این را نشان داد. از ذخیره‌ها راضی هستم چون مشارکت خوبی در بازی داشتند. رفتار و انگیزه‌شان برای آمدن به داخل زمین، کمک کردن به تیم و نتیجه گرفتن را دوست دارم.  خیلی عالی بود. راضی هستم. خیلی چیزها را در بحث کنترل توپ که تقریبا از آن راضی نیستم، باید بهبود ببخشیم اما سه امتیاز بازی را گرفتیم و خوشحال هستیم.

لینک کوتاه لینک منبع