مصاحبه اوبامیانگ درباره رکوردشکنی و قراردادش

مصاحبه اوبامیانگ درباره رکوردشکنی و قراردادش

مترجم:Moshtagh Laghaei 113

آرسنال در بازی امشب با نتیجه 0-4 نورویچ را شکست داد و اوبامیانگ دبل کرد. بعد از بازی اوبامیانگ مصاحبه کرد و درباره رکوردشکنی، آینده اش و بازی امشب صحبت کرد. اوبا درباره رکوردی که امشب زد گفت:


خیلی احساس غرور می کنم. اول به تیم و کاری که امروز کردیم فکر می کنم. فکر می کنم مستحق برد بودیم چون عالی کار کردیم و همه بچه ها امروز فوق‌العاده بودند. خیلی خوشحالم و احساس غرور می کنم.


اوبا درباره دستاورد شخصی‌اش گفت:


امروز خیلی خوشحالم. عملکردم خوب بود و بله همیشه از گل زدن و کمک به تیم برای بردن بازی خوشحال می شوم.


از اوبا پرسیده شد که آیا قرارداد جدید امضا می کند یا نه که او پاسخ داد:


می دانم [هواداران می خواهند قرارداد جدید با تیم امضا کنم] و برای بوکایو ساکا خیلی خوشحالم که قرارداد جدید امضا کرده است. خواهیم دید که چه می شود. با باشگاه صحبت خواهیم کرد تا ببینیم چه می شود اما قبل از هر کاری روی بازی هایی که تا پایان فصل داریم تمرکز کرده ام. بنابراین بعداً می بینیم که چه می‌شود.


سوال دیگری که از اوبا پرسیده شد این بود که آیا فکر می‌کند باشگاه در مسیر رو به رشدی قرار دارد؟ اوبا در پاسخ گفت:


بله. همانطور که گفتم بازی و عملکردمان خیلی خوب شده که این نشانه خوبی از پیشرفتی که داریم می باشد.

لینک کوتاه لینک منبع

Arsenal 4 - 0 Norwich City

Emirates - Premier League

چهارشنبه ۱۱ تیر - ۲۱:۳۰

منوی بازی
تیرنی عطش و انگیزه دویدن در کل روز را دارد ویلشر: اگر جای اوبامیانگ بودم می ماندم بیانیه باشگاه آرسنال پیرامون مسائل مالی پس از کرونا ساکا سومین بازیکن برتر فصل به انتخاب هواداران توماس پارتی، کلید حل مشکل توپچی‌ها بازگشت آرسن ونگر به دنیای مربیگری آرسنال باید اوزیل، سوکراتیس و موستفی را بفروشد ژاکا: آرتتا قانعم کرد که در آرسنال بمانم اوزیل در آرسنال می ماند کنفرانس مطبوعاتی آرتتا بعد از قهرمانی در جام حذفی هفتادمین سال حضور کن فرایر در آرسنال آرتتا: با ونگر درباره هر چیزی می شود صحبت کرد اوبامیانگ باید به جایی که هست افتخار کند کنفرانس مطبوعاتی آرتتا قبل از فینال جام حذفی آرتتا هشت تا از بازیکنانش را نمی خواهد عشق پنجاه ساله پیرس مورگان به آرسنال کنفرانس مطبوعاتی آرتتا بعد از بازی با واتفورد امیل اسمیت رو وارث اوزیل و پست شماره 10 آرسنال آرسنال به یک شماره 10 مثل روسیچکی یا کازورلا نیاز دارد احتمال بازگشت دنیس برگکمپ به آرسنال