منچسترسیتی و آرسنال - چهارشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۹

منچسترسیتی و آرسنال - چهارشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۹

مترجم:میثاق لقایی 229

پس از حدود ۳ ماه دوری از فوتبال به دلیل شیوع ویروس کرونا، آرسنال امشب در لیگ برتر انگلیس مهمان منچسترسیتی در ورزشگاه بدون تماشاگر اتحاد خواهد بود. این بازی ساعت ۲۰:۱۵ به وقت لندن و ۲۳:۴۵ به وقت ایران برگزار خواهد شد.


- منچسترسیتی در ۶ بازی اخیر خود مقابل آرسنال در همه رقابت ها پیروز شده است و این بهترین روند شکست ناپذیری آنها مقابل آرسنال است.

- آرسنال در ۵ بازی اخیر خود مقابل منچسترسیتی در لیگ برتر انگلیس، شکست خورده است. اما آرسنال در ۷ بازی خارج از خانه اخیر خود در لیگ برتر، شکستی را متحمل نشده است.

- پپ گواردیولا هرگز مقابل آرسنال در بازی های خانگی، شکست نخورده است و این آمار مربوط به کل دوران مربیگری وی است. او در ۷ دیدار خانگی مقابل آرسنال با تیم های مختلف، ۶ بار پیروز و یک بار مساوی کرده است.


پیش بینی کارشناس اسکای اسپورتس از نتیجه دیدار امشب پیروزی ۳ بر ۱ به سود منچسترسیتی است.


ترکیب اصلی آرسنال:

Leno, Bellerin, Mustafi, Mari, Tierney, Guendouzi, Xhaka, Willock, Saka, Aubameyang, Nketiah

ترکیب اصلی سیتی:

Ederson, Walker, E Garcia, Laporte, Mendy, Gundogan, De Bruyne, Silva, Mahrez, Jesus, Sterling


لطفا نظرات خود را در مورد بازی امشب، زیر این مطلب برای ما بنویسید.

لینک کوتاه لینک منبع
کنفرانس مطبوعاتی آرتتا بعد از بازی با لسترسیتی اخبار جدید درباره قرارداد سبایوس از زبان آرتتا عصبانیت آرتتا از گندوزی و محرومیت این بازیکن تعریف و تمجید مارتینز از آرتتا توصیه سول کمپبل به اوبامیانگ قبل از تصمیم‌گیری صحبت‌های آرتتا درباره آینده لاکازت کنفرانس مطبوعاتی آرتتا قبل از بازی با لسترسیتی آرسنال باید خونسردی خود را حفظ کند کنفرانس مطبوعاتی آرتتا بعد از بازی با وولوز اوبامیانگ باید در آرسنال بماند کنفرانس مطبوعاتی آرتتا قبل از بازی با وولورهمپتون قسمت دوم کنفرانس مطبوعاتی آرتتا قبل از بازی با ولورهمپتون قسمت اول واکنش مارتین کئون به تمدید قرارداد بوکایو ساکا بیانیه آرسنال درباره تمدید نکردن سالیبا با سن اتین مصاحبه اوبامیانگ درباره رکوردشکنی و قراردادش کنفرانس مطبوعاتی آرتتا بعد از بازی با نورویچ مارتینز خوشحال از داشتن فرصت بازی برای آرسنال! دفاع جیمی ردنپ از متئو گندوزی! کنفرانس مطبوعاتی میکل آرتتا قبل از بازی با نورویچ‌ آرسنال نیازمند حمایت هواداران!