موافقت باشگاه های لیگ جزیره با شروع فصل جدید از سپتامبر

موافقت باشگاه های لیگ جزیره با شروع فصل جدید از سپتامبر

مترجم:Moshtagh Laghaei 42

باشگاه های لیگ جزیره قبل از به اتمام رساندن فصل جاری برای فصل آینده تصمیم گیری کرده اند. این موضوع نشان می دهد که باشگاه های لیگ جزیره کاملا آماده پروژه شروع مجدد هستند و می توانند تمام 92 بازی باقی مانده را انجام دهند همچنین توافق کرده اند که فصل آینده را از 12 و 13 سپتامبر شروع کنند.


این موضوع نشان می دهد که در ماه آگوست لیگ جزیره هیچ بازی نخواهد داشت و بازیکنان بعد از به پایان رساندن فصل جاری تعطیلات تابستانی سه هفته ای به همراه دو هفته اردوی پیش فصل خواهند داشت که بعد از همه این ها فصل جدید را شروع خواهند کرد.


حالا مشخص شده که رقابت های فوتبال دوباره انجام خواهند شد همچنین به نظر می آید که در فصل آینده تعداد محدودی از هواداران ممکن است که بتوانند به استادیوم ها بیایند. فصل بعدی لیگ جزیره برگزار خواهد شد همچنین یوفا قصد دارد تا لیگ ملت های اروپا را ادامه دهد و ممکن است در ماه اکتبر و نوامبر شاهد رقابت‌های بین‌المللی سه‌گانه باشیم.


به نظر می آید که سران لیگ جزیره برای ادامه و به اتمام رساندن فصل خوش‌بین هستند. بعد از اینکه فیفا به لیگ های داخلی اجازه تعویض بیشتر به خاطر تراکم بازی ها و ترس از مصدومیت بازیکن ها را داد، برای قانون تعداد بیشتر بازیکنان روی نیمکت ذخیره در جلسه روز پنجشنبه رای گیری شد که با نتیجه 16 به 4 قانون پنج تعویض و 9 بازیکن روی نیمکت ذخیره تصویب شد.


همچنین باشگاه های بزرگتر در این باره بیشتر احتیاط می کنند و موافق این قانون هستند چون همه باشگاه ها بازیکنان با استعداد زیادی ندارند. مدیر اجرایی یکی از باشگاه ها گفته است که:


"می توانید تصور کنید که در برابر لیورپول 70 دقیقه مقاومت کرده اید، بازی 0-0 مساوی است و آنها یارهای تعویضی خود را وارد زمین می کنند؟"


با وجود اینکه چنین وضعیتی برای هر تیمی که مقابل لیورپول بازی می کند می تواند ترسناک باشد،قانون تعویض بیشتر تصویب شده اما لازم به ذکر است که این پنج تعویض باید در سه مقطع زمانی متفاوت انجام شود همچنین در هر بازی به علت گرمای هوا در تابستان، تایم استراحت برای نوشیدن آب اعمال شده است.

لینک کوتاه لینک منبع
کنفرانس مطبوعاتی آرتتا بعد از بازی با لسترسیتی اخبار جدید درباره قرارداد سبایوس از زبان آرتتا عصبانیت آرتتا از گندوزی و محرومیت این بازیکن تعریف و تمجید مارتینز از آرتتا توصیه سول کمپبل به اوبامیانگ قبل از تصمیم‌گیری صحبت‌های آرتتا درباره آینده لاکازت کنفرانس مطبوعاتی آرتتا قبل از بازی با لسترسیتی آرسنال باید خونسردی خود را حفظ کند کنفرانس مطبوعاتی آرتتا بعد از بازی با وولوز اوبامیانگ باید در آرسنال بماند کنفرانس مطبوعاتی آرتتا قبل از بازی با وولورهمپتون قسمت دوم کنفرانس مطبوعاتی آرتتا قبل از بازی با ولورهمپتون قسمت اول واکنش مارتین کئون به تمدید قرارداد بوکایو ساکا بیانیه آرسنال درباره تمدید نکردن سالیبا با سن اتین مصاحبه اوبامیانگ درباره رکوردشکنی و قراردادش کنفرانس مطبوعاتی آرتتا بعد از بازی با نورویچ مارتینز خوشحال از داشتن فرصت بازی برای آرسنال! دفاع جیمی ردنپ از متئو گندوزی! کنفرانس مطبوعاتی میکل آرتتا قبل از بازی با نورویچ‌ آرسنال نیازمند حمایت هواداران!