GunnersTrust Arsenal Fan Club Website in Iran
موستافی از تاثیرات آرتتا در آرسنال می گوید

موستافی از تاثیرات آرتتا در آرسنال می گوید

مترجم:Moshtagh Laghaei 22

شکودران موستافی مدافع آرسنال می گوید آرتتا از وقتی که سرمربی تیم شده "شگفت انگیز" بوده اما اعتراف می کند که بعضی از بازیکنان همیشه راضی نیستند. آرتتا دسامبر گذشته بعد از برکنار شدن اونای امری سرمربی تیم شد و گفته می شود که تعدادی از بازیکنان کلیدی تیم نسبت با روش های او سازگار نیستند. 


توپچی‌ها زیر نظر آرتتا پیشرفت چشمگیری داشتند اما این روند فعلا با تعلیق بازی های فوتبال به خاطر بحران کرونا، متوقف شده است. موستافی در مصاحبه با وبسایت رسمی باشگاه می گوید که آرتتا لایق قدردانی می باشد. او می گوید:


"آمدن آرتتا برای تک تک ما منفعت داشته است. او هویت و ایده مشخصی که برای فوتبال بازی کردن دارد را به تیم آورده اما به بازیکنان هم این فرصت را می دهد تا تصمیمات خودشان را بگیرند چون آنها در زمین بازی هستند و می دانند که مربی دقیقا از آنها چه می خواهد." 


"فکر می کنم که او به صحبت های بازیکنان در رختکن گوش می دهد تا بفهمد چرا قبلا کار تیم به خوبی پیش نمی رفت. گاهی اوقات درک نمی کنیم که مربی بودن چقدر سخت است چون یک مربی تعداد زیادی بازیکن در اختیار دارد که باید کاری کند که آنها از دستوراتش پیروی کنند." 


"بعضی وقت‌ها بازیکنان راضی هستند و گاهی اوقات بازیکنانی که بازی نمی کنند خوشحال نیستند بنابراین خیلی سخت است که همه بازیکنان را در تیم خود داشته باشید و آنها با ایده‌ها و روش های شما موافق باشند. با این حال آرتتا موفق شده این کار را انجام دهد و در این مدت کوتاه این کار بسیار سخت بوده اما او انجامش داد، به همین دلیل ما توانستیم پیشرفت کنیم و در مسیر درست قرار بگیریم."


شکودران موستافی قبل از آمدن آرتتا در شرف ترک آرسنال بود اما بعد از سرمربی شدن آرتتا در ترکیب تیم فیکس شد و حالا به نظر می آید که می‌خواهد به مدت طولانی در آرسنال بماند. موستافی ادامه می دهد:


" آمدن و سرمربیگری آرتتا برای من خیلی فایده داشت. وقتی شما 28 ساله هستید فکر می کنید که همه چیز را می دانید اما یک مربی می آید و شما هنوز  چیزهایی یاد می‌گیرید که اصلاَ نمی دانستید. آرتتا از وقتی که آمده شگفت انگیز بوده و روحیه خود را نشان داده است. شخصیت او نشان می دهد از اینکه به نظر او فوتبال باید چگونه باشد و تیمش چگونه باید بازی کند اطمینان دارد. بازیکنان هم با او موافق و غرق در یادگیری هستند."

لینک کوتاه لینک منبع
بیانیه سازمان لیگ بعد از مبتلا شدن دو بازیکن دیگر ویلیان تا پایان فصل جاری در چلسی می ماند رئیس سازمان لیگ جزیره از بازگشت لیگ در ژوئن اطمینان دارد آرسنال با 20 میلیون به دنبال تاگلیافیکو ستاره آژاکس آرسنال نباید 72 میلیون برای په‌په پرداخت می کرد پی‌اس‌جی حاضر است اوبامیانگ را با نصف قیمت بخرد سبایوس باز هم از رویای موفقیت در رئال مادرید می گوید آرسنال لاکازت را با لمار معاوضه می کند بارسلونا اومتیتی را نصف قیمت می فروشد موستافی از تاثیرات آرتتا در آرسنال می گوید آرسنال می تواند مخیتاریان را با کلایورت معاوضه کند آرسنال با خرید پارتی می تواند به ماندن اوبامیانگ کمک کند پودولسکی می ترسد آرسنال اوبامیانگ را از دست بدهد اوزیل بازیکنی بزرگ و برای او آرتتا بهتر از امری است مخیتاریان اعتراف می کند که می خواهد در رم بماند آرسنال شاید گزینه ای بهتر از اوپامکانو داشته باشد آرسنال قرارداد هیلسون را برای دومین بار تمدید می کند با مرحله اول پروژه شروع مجدد موافقت شد آرسنال به دنبال ماراش کومبولا مدافع ورونا است امانوئل دنیس باید وارد مرحله جدیدی در فوتبالش بشود