موستافی به بنیاد آرسنال کمک می کند

موستافی به بنیاد آرسنال کمک می کند

مترجم:Moshtagh Laghaei 183

موستافی مدافع توپچی ها امروز 28 ساله شده و تصمیم گرفته که به بنیاد آرسنال کمک کند. بنیاد آرسنال در حال همکاری با شورای شهر ایزلینگتون در واکنش به بحران کرونا می باشد. با کمک های موستافی بیش از 16 هزار وعده غذایی و تجهیزات اورژانسی برای بخش های آسیب پذیر تر شهر ایزلینگتون تهیه شده است. موستافی در اینستاگرام خود می گوید:


"از همه پیام های تبریک تولد متشکرم. همه پیام ها را خوانده ام و به خاطر تک تک آنها خوشحالم. معمولا تولدم را با خانواده و دوستانم جشن می گرفتم. اما به دلایل مشخصی این امکان وجود ندارد. می دانم کسانی در ایزلینگتون هستند که مشکلات زیادی دارند و میخواهم در روز تولدم به حمایت از جامعه و خانواده آرسنال بپردازم."

 

"کارهایی که بنیاد آرسنال و شورای شهر ایزلینگتون انجام می دهند را دیده ام. می خواهم به آنها ملحق شده و با کمک به آنها بیش از 16 هزار وعده غذایی و تجهیزارت اورژانسی را بین مردم ایزلینگتون که بیش از هر زمان دیگه ای که به کمک ما احتیاج دارند، پخش کنیم. باز هم از همه ی پیام های شما متشکرم. لطفا مواظب خودتان باشید و تا می توانید مثبت فکر کنید. امیداورم که بار دیگر در استادیوم امارات یکدیگر را ببینیم."

لینک کوتاه لینک منبع