GunnersTrust Arsenal Fan Club Website in Iran
موستافی به بنیاد آرسنال کمک می کند

موستافی به بنیاد آرسنال کمک می کند

مترجم:Moshtagh Laghaei 36

موستافی مدافع توپچی ها امروز 28 ساله شده و تصمیم گرفته که به بنیاد آرسنال کمک کند. بنیاد آرسنال در حال همکاری با شورای شهر ایزلینگتون در واکنش به بحران کرونا می باشد. با کمک های موستافی بیش از 16 هزار وعده غذایی و تجهیزات اورژانسی برای بخش های آسیب پذیر تر شهر ایزلینگتون تهیه شده است. موستافی در اینستاگرام خود می گوید:


"از همه پیام های تبریک تولد متشکرم. همه پیام ها را خوانده ام و به خاطر تک تک آنها خوشحالم. معمولا تولدم را با خانواده و دوستانم جشن می گرفتم. اما به دلایل مشخصی این امکان وجود ندارد. می دانم کسانی در ایزلینگتون هستند که مشکلات زیادی دارند و میخواهم در روز تولدم به حمایت از جامعه و خانواده آرسنال بپردازم."

 

"کارهایی که بنیاد آرسنال و شورای شهر ایزلینگتون انجام می دهند را دیده ام. می خواهم به آنها ملحق شده و با کمک به آنها بیش از 16 هزار وعده غذایی و تجهیزارت اورژانسی را بین مردم ایزلینگتون که بیش از هر زمان دیگه ای که به کمک ما احتیاج دارند، پخش کنیم. باز هم از همه ی پیام های شما متشکرم. لطفا مواظب خودتان باشید و تا می توانید مثبت فکر کنید. امیداورم که بار دیگر در استادیوم امارات یکدیگر را ببینیم."

لینک کوتاه لینک منبع
استقبال وزیر ورزش بریتانیا از شروع مجدد لیگ جزیره برتری آرسنال نسبت به تاتنهام برای خرید ویلیان مثبت شدن تست کرونا چهار بازیکن و کادر دیگر آینده لوئیز در هاله ای از ابهام سالیبا آماده کار کردن زیر نظر آرتتا برنامه آرتتا برای فاز بعدی تمرینات چراغ سبز باشگاه ها برای فاز دوم پروژه شروع مجدد آینده رویایی بوکایو ساکا در آرسنال در شروع تمرینات اضافه شدن مت اسمیت به تیم اصلی آرسنال پیغام جورابچیان به مالک آرسنال درباره نقل و انتقالات اختلاف نظر آرتتا و گواردیولا درباره کوتینیو افشاء جورابچیان درباره انتقال کوتینیو به آرسنال فن برونکهورست دوست دارد روزی سرمربی آرسنال شود ونگر از قطع روند شکست ناپذیری لیورپول خوشحال است اشلی کول آرسنال را فروپاشیده می دانست بیانیه سازمان لیگ بعد از مبتلا شدن دو بازیکن دیگر ویلیان تا پایان فصل جاری در چلسی می ماند رئیس سازمان لیگ جزیره از بازگشت لیگ در ژوئن اطمینان دارد آرسنال با 20 میلیون به دنبال تاگلیافیکو ستاره آژاکس آرسنال نباید 72 میلیون برای په‌په پرداخت می کرد