موستافی فعلا به آینده ی خود در آرسنال فکر نمی کند

موستافی فعلا به آینده ی خود در آرسنال فکر نمی کند

مترجم:Moshtagh Laghaei 323

آینده ی شکودران موستافی در آرسنال به دلیل جریانات ویروس کرونا در هاله ای از ابهام قرار گرفته است. موستافی فعلا نمی خواهد به آینده اش در آرسنال فکر کند. این بازیکن 27 ساله خیلی تحت فشار انتقادهایی از عملکردش بوده است اما با آمدن آرتتا بهتر شده و پیشرفت خوبی داشته است. موستافی می گوید که ترجیح میدهد که له آرسنال ادامه دهد تا اینکه به تیم دیگری برود. او میخواهد فعلا هیچ مذاکره ای با تیم های دیگر نداشته باشد، چون مشکلات مهم تری پیش روی تیم وجود دارد.
"ما در موقعیتی هستیم که همه در مورد این وضعیت نگران هستند و خیلی نگران آینده ی خود نیستند. خیلی سخت است که به آینده ی خودم فکر کنم. هیچ کس نمی داند چه پیش می آید و ما کی میتوانیم دوباره بازی کنیم. بنابراین هر زان که از پس این مشکلات بر آمدیم و دوباره به روال عادی برگردیم، آن وقت میتوان به آینده ی خودم فکر کنم. در حال حاضر در این باره فکر نمیکنم. همچنین باشگاه مشکلات مهم تری دارد که باید به آنها رسیدگی کند."
موستافی تا سال 2021 با آرسنال قرارداد دارد اما بالاخره باید روزی باید برای آینده اش در آرسنال تصمیم بگیرد. آرسنال هم مشتاق است تا نگذارد یک بازیکن دیگر او به عنوان بازیکن آزاد از این ترم برود. آرسنال قبلا هم به همچین موردی برخورده بود. آرسنال میخواهد تا با بازیکنانی که قراردادشان روبه اتمام است قرارداد جدید امضا کند. 

لینک کوتاه لینک منبع