GunnersTrust Arsenal Fan Club Website in Iran
موستافی فعلا به آینده ی خود در آرسنال فکر نمی کند

موستافی فعلا به آینده ی خود در آرسنال فکر نمی کند

مترجم:Moshtagh Laghaei 52

آینده ی شکودران موستافی در آرسنال به دلیل جریانات ویروس کرونا در هاله ای از ابهام قرار گرفته است. موستافی فعلا نمی خواهد به آینده اش در آرسنال فکر کند. این بازیکن 27 ساله خیلی تحت فشار انتقادهایی از عملکردش بوده است اما با آمدن آرتتا بهتر شده و پیشرفت خوبی داشته است. موستافی می گوید که ترجیح میدهد که له آرسنال ادامه دهد تا اینکه به تیم دیگری برود. او میخواهد فعلا هیچ مذاکره ای با تیم های دیگر نداشته باشد، چون مشکلات مهم تری پیش روی تیم وجود دارد.
"ما در موقعیتی هستیم که همه در مورد این وضعیت نگران هستند و خیلی نگران آینده ی خود نیستند. خیلی سخت است که به آینده ی خودم فکر کنم. هیچ کس نمی داند چه پیش می آید و ما کی میتوانیم دوباره بازی کنیم. بنابراین هر زان که از پس این مشکلات بر آمدیم و دوباره به روال عادی برگردیم، آن وقت میتوان به آینده ی خودم فکر کنم. در حال حاضر در این باره فکر نمیکنم. همچنین باشگاه مشکلات مهم تری دارد که باید به آنها رسیدگی کند."
موستافی تا سال 2021 با آرسنال قرارداد دارد اما بالاخره باید روزی باید برای آینده اش در آرسنال تصمیم بگیرد. آرسنال هم مشتاق است تا نگذارد یک بازیکن دیگر او به عنوان بازیکن آزاد از این ترم برود. آرسنال قبلا هم به همچین موردی برخورده بود. آرسنال میخواهد تا با بازیکنانی که قراردادشان روبه اتمام است قرارداد جدید امضا کند. 

لینک کوتاه لینک منبع
تمدید قرارداد داوید لوئیز با آرسنال تصمیم سخت آرسنال درباره اوبامیانگ اظهار نظر جورابچیان درباره لینک شدن ویلیان به آرسنال و تاتنهام تصمیم لاکازت برای پیوستن به اینتر احتمال بالای تمدید لوئیز با آرسنال کاهش دستمزد لوئیز در صورت پیوستن به بنفیکا اوچیچه بازیکن مدنظر آرسنال در تست پزشکی سن اتین یکم آگوست فینال جام حذفی انگلیس نهایی شدن انتقال جورج لویس به آرسنال استقبال وزیر ورزش بریتانیا از شروع مجدد لیگ جزیره برتری آرسنال نسبت به تاتنهام برای خرید ویلیان مثبت شدن تست کرونا چهار بازیکن و کادر دیگر آینده لوئیز در هاله ای از ابهام سالیبا آماده کار کردن زیر نظر آرتتا برنامه آرتتا برای فاز بعدی تمرینات چراغ سبز باشگاه ها برای فاز دوم پروژه شروع مجدد آینده رویایی بوکایو ساکا در آرسنال در شروع تمرینات اضافه شدن مت اسمیت به تیم اصلی آرسنال پیغام جورابچیان به مالک آرسنال درباره نقل و انتقالات اختلاف نظر آرتتا و گواردیولا درباره کوتینیو