GunnersTrust Arsenal Fan Club Website in Iran
میلان با پیشنهادی جدید برای خرید توریرا تلاش می کند

میلان با پیشنهادی جدید برای خرید توریرا تلاش می کند

مترجم:Moshtagh Laghaei 54

توریرا تازه از مصدومیت خارج شده و هنوز در ریکاوری است. اما با توجه به اینکه به خاطر شیوع ویروس کرونا فصل جاری متوقف شده است توریرا می تواند تا بازگشت مسابقات سلامتی کامل خود را بدست آورد. توریرا در آرسنال بعد از اینکه جایگاهش را از دست داده و گندوزی به او ترجیح داده می شود با مشکل کم بازی کردن مواجه است. توریرا احتمال بازگشتش به ایتالیا زیاد است چون او قبلا هم در ایتالیا در تیم های سمپدوریا و پسکارا بازی کرده است. 


به نقل از کوریره دلو اسپورت در ژانویه توریرا به ناپولی لینک شد اما حالا میلان به این بازیکن علاقه دارد و قصد دارد تا پیشنهاد بهتری نسبت به تابستان قبل به این بازیکن بدهد و البته آرسنال برای این بازیکن اروگوئه ای 40 میلیون پوند درخواست کرده است. لیگ سری آ هم به خاطر ویروس کرونا متوقف شده است. میلان در رده هفتم جدول قرار دارد و با جذب توریرا میخواهد خط هافبک خود را تقویت کند تا بتواند سهمیه لیگ قهرمانان فصل بعد را بدست آورد.  ناپولی در تابستان 2018 برای خرید توریرا تلاش کرد اما آرسنال پیشنهاد آنها را نپذیرفت.


اواخر سال قبل ایجنت توریرا گفته بود که توریرا از نقشی که در تیم اونای امری دارد راضی نیست که درماه دسامبر امری برکنار و آرتتا به آرسنال آمد. توریرا سال قبل بعد از عملکرد خوب در خط هافبک از امری خواست که کمی جلو تر بازی کند و در حمله شرکت بیشتری داشته باشد. ایجنت او همچنین گفته است که این بازیکن از کم بازی کردن ناراحت است. توریرا در این فصل لیگ جزیره فقط 15 بازی کرده است.


لینک کوتاه لینک منبع
استقبال وزیر ورزش بریتانیا از شروع مجدد لیگ جزیره برتری آرسنال نسبت به تاتنهام برای خرید ویلیان مثبت شدن تست کرونا چهار بازیکن و کادر دیگر آینده لوئیز در هاله ای از ابهام سالیبا آماده کار کردن زیر نظر آرتتا برنامه آرتتا برای فاز بعدی تمرینات چراغ سبز باشگاه ها برای فاز دوم پروژه شروع مجدد آینده رویایی بوکایو ساکا در آرسنال در شروع تمرینات اضافه شدن مت اسمیت به تیم اصلی آرسنال پیغام جورابچیان به مالک آرسنال درباره نقل و انتقالات اختلاف نظر آرتتا و گواردیولا درباره کوتینیو افشاء جورابچیان درباره انتقال کوتینیو به آرسنال فن برونکهورست دوست دارد روزی سرمربی آرسنال شود ونگر از قطع روند شکست ناپذیری لیورپول خوشحال است اشلی کول آرسنال را فروپاشیده می دانست بیانیه سازمان لیگ بعد از مبتلا شدن دو بازیکن دیگر ویلیان تا پایان فصل جاری در چلسی می ماند رئیس سازمان لیگ جزیره از بازگشت لیگ در ژوئن اطمینان دارد آرسنال با 20 میلیون به دنبال تاگلیافیکو ستاره آژاکس آرسنال نباید 72 میلیون برای په‌په پرداخت می کرد