میلان با پیشنهادی جدید برای خرید توریرا تلاش می کند

میلان با پیشنهادی جدید برای خرید توریرا تلاش می کند

مترجم:Moshtagh Laghaei 213

توریرا تازه از مصدومیت خارج شده و هنوز در ریکاوری است. اما با توجه به اینکه به خاطر شیوع ویروس کرونا فصل جاری متوقف شده است توریرا می تواند تا بازگشت مسابقات سلامتی کامل خود را بدست آورد. توریرا در آرسنال بعد از اینکه جایگاهش را از دست داده و گندوزی به او ترجیح داده می شود با مشکل کم بازی کردن مواجه است. توریرا احتمال بازگشتش به ایتالیا زیاد است چون او قبلا هم در ایتالیا در تیم های سمپدوریا و پسکارا بازی کرده است. 


به نقل از کوریره دلو اسپورت در ژانویه توریرا به ناپولی لینک شد اما حالا میلان به این بازیکن علاقه دارد و قصد دارد تا پیشنهاد بهتری نسبت به تابستان قبل به این بازیکن بدهد و البته آرسنال برای این بازیکن اروگوئه ای 40 میلیون پوند درخواست کرده است. لیگ سری آ هم به خاطر ویروس کرونا متوقف شده است. میلان در رده هفتم جدول قرار دارد و با جذب توریرا میخواهد خط هافبک خود را تقویت کند تا بتواند سهمیه لیگ قهرمانان فصل بعد را بدست آورد.  ناپولی در تابستان 2018 برای خرید توریرا تلاش کرد اما آرسنال پیشنهاد آنها را نپذیرفت.


اواخر سال قبل ایجنت توریرا گفته بود که توریرا از نقشی که در تیم اونای امری دارد راضی نیست که درماه دسامبر امری برکنار و آرتتا به آرسنال آمد. توریرا سال قبل بعد از عملکرد خوب در خط هافبک از امری خواست که کمی جلو تر بازی کند و در حمله شرکت بیشتری داشته باشد. ایجنت او همچنین گفته است که این بازیکن از کم بازی کردن ناراحت است. توریرا در این فصل لیگ جزیره فقط 15 بازی کرده است.


لینک کوتاه لینک منبع