نظر ایان رایت درباره حرکت گندوزی در پایان بازی با برایتون

نظر ایان رایت درباره حرکت گندوزی در پایان بازی با برایتون

مترجم:Moshtagh Laghaei 92

ایان رایت از متئو گندوزی به خاطر حرکتی که در پایان بازی با برایتون انجام داد، دفاع می کند. بعد از مصدومیت لنو به خاطر برخورد با موپای در نیمه اول بازی، بازیکنان آرسنال به شدت از دست موپای عصبانی بودند. در پایان بازی گندوزی به موپای حمله کرد و گردن او را گرفت.


گندوزی ممکن است با محرومیت مواجه شود. با این اوصاف، ایان رایت معتقد است که موپای در صحنه پایان بازی بزرگ نمایی کرده همچنین تیم آرسنال باید همیشه مثل گندوزی تعصب نشان دهد. ایان رایت می گوید:


در مورد او [موپای] هم اینگونه است. ممکن است فکر کنید که ضربه شدیدی به او وارد شده اما آنچنان هم شدید نبود. موپای و گندوزی در طول بازی با هم درگیر بودند و فکر می کنم که در پایان بازی درباره گندوزی صحبت کرد. او[گندوزی] آرام گردن موپای را گرفت و ممکن است به خاطر آن محروم شود اما به نظرم ما [آرسنال] باید همین‌گونه مبارزه کنیم.

لینک کوتاه لینک منبع
کنفرانس مطبوعاتی آرتتا بعد از بازی با لسترسیتی اخبار جدید درباره قرارداد سبایوس از زبان آرتتا عصبانیت آرتتا از گندوزی و محرومیت این بازیکن تعریف و تمجید مارتینز از آرتتا توصیه سول کمپبل به اوبامیانگ قبل از تصمیم‌گیری صحبت‌های آرتتا درباره آینده لاکازت کنفرانس مطبوعاتی آرتتا قبل از بازی با لسترسیتی آرسنال باید خونسردی خود را حفظ کند کنفرانس مطبوعاتی آرتتا بعد از بازی با وولوز اوبامیانگ باید در آرسنال بماند کنفرانس مطبوعاتی آرتتا قبل از بازی با وولورهمپتون قسمت دوم کنفرانس مطبوعاتی آرتتا قبل از بازی با ولورهمپتون قسمت اول واکنش مارتین کئون به تمدید قرارداد بوکایو ساکا بیانیه آرسنال درباره تمدید نکردن سالیبا با سن اتین مصاحبه اوبامیانگ درباره رکوردشکنی و قراردادش کنفرانس مطبوعاتی آرتتا بعد از بازی با نورویچ مارتینز خوشحال از داشتن فرصت بازی برای آرسنال! دفاع جیمی ردنپ از متئو گندوزی! کنفرانس مطبوعاتی میکل آرتتا قبل از بازی با نورویچ‌ آرسنال نیازمند حمایت هواداران!