نظر مارتین کئون درباره علاقه آرسنال به توماس پارتی

نظر مارتین کئون درباره علاقه آرسنال به توماس پارتی

مترجم:Moshtagh Laghaei 70

دیلی میل خبری درباره انتقال پارتی به آرسنال که ماه هاست درباره ان صحبت می شود، کار کرده است. به نظر می آید که آرسنال باید سه بازیکن بفروشد تا بودجه اش را افزایش دهد. رقم فسخ قرارداد پارتی 45 میلیون پوند می باشد. به نظر می آید که احتمالا متئو گندوزی، لوکاس توریرا و الکساندر لاکازت فروخته خواهند شد تا پول خرید پارتی بدست آید.


مارتین کئون اسطوره آرسنال با آمدن پارتی به این تیم موافق است و می گوید که توپچی ها به یک هافبک قوی نیاز دارند که مثل گندوزی نباشد. او مطمئن است که توماس پارتی از آن دسته بازیکنانی است که آرسنال نیاز دارد. کئون می گوید:


بازیکنی می خواهم که بتواند بازی را در میانه میدان کنترل کند نه بازیکنی که از دسته دو فرانسه آمده باشد. توماس پارتی بازیکن بسیار قوی و سرسختی است. از آن دسته بازیکنانی که آرسنال نیاز دارد. از لوکاس توریرا به اندازه کافی استفاده نشده با اینکه مصدوم هم بوده است. ژاکا عملکرد بهتری داشته اما مطمئن نیستم که جواب مشکل آرسنال باشد.

لینک کوتاه لینک منبع
بیانیه باشگاه آرسنال پیرامون مسائل مالی پس از کرونا ساکا سومین بازیکن برتر فصل به انتخاب هواداران توماس پارتی، کلید حل مشکل توپچی‌ها بازگشت آرسن ونگر به دنیای مربیگری آرسنال باید اوزیل، سوکراتیس و موستفی را بفروشد ژاکا: آرتتا قانعم کرد که در آرسنال بمانم اوزیل در آرسنال می ماند کنفرانس مطبوعاتی آرتتا بعد از قهرمانی در جام حذفی هفتادمین سال حضور کن فرایر در آرسنال آرتتا: با ونگر درباره هر چیزی می شود صحبت کرد اوبامیانگ باید به جایی که هست افتخار کند کنفرانس مطبوعاتی آرتتا قبل از فینال جام حذفی آرتتا هشت تا از بازیکنانش را نمی خواهد عشق پنجاه ساله پیرس مورگان به آرسنال کنفرانس مطبوعاتی آرتتا بعد از بازی با واتفورد امیل اسمیت رو وارث اوزیل و پست شماره 10 آرسنال آرسنال به یک شماره 10 مثل روسیچکی یا کازورلا نیاز دارد احتمال بازگشت دنیس برگکمپ به آرسنال اوزیل دیگر جایی در آرسنال ندارد کنفرانس مطبوعاتی آرتتا قبل از بازی با واتفورد