نهایی شدن انتقال جورج لویس به آرسنال

نهایی شدن انتقال جورج لویس به آرسنال

مترجم:Moshtagh Laghaei 113

به نقل از مدیر ورزشی تیم سابق جورج لویس، باشگاه آرسنال انتقال این وینگر نروژی را نهایی کرده است. جاستین جنسن مدیر ورزشی باشگاه فرام لارویک گفته است که لویس 19 ساله به طور شوکه کننده ای به آرسنال می رود البته توپچی ها هنوز انتقال این بازیکن را به صورت رسمی تایید نکرده اند.


جورج لویس ماه ژوئن 20 ساله می شود و در حال حاضر بازیکن آزاد می باشد. او در چند فصل گذشته در تیم های رده پایین کشور نروژ بازی کرده البته مدت کوتاهی در تیم ایپسویچ در لیگ یک انگلیس هم حضور داشت. جنسن در مصاحبه ای با رسانه نروژی VG می گوید:


"بله می توانیم این (انتقال) را تایید کنیم. به من گفته شده که لویس با آرسنال قرارداد امضا کرده است."


در اوایل ماه می سایت گل خبری منتشر کرد مبنی بر اینکه توپچی ها در حال مذاکره برای خرید لویس بودند و این بازیکن 19 ساله را برای تستی یک هفته ای در ماه مارس دعوت کردند. لویس توپچی ها را به شدت تحت تاثیر قرار داد و باعث شد که باشگاه آرسنال تست را یک هفته دیگر ادامه دهد تا کادر مربیگری عملکرد او را بیشتر زیر نظر بگیرند. 


عملکرد لویس به اندازه ای برای توپچی‌ها قانع کننده بود که آنها به خرید دائمی این بازیکن علاقه پیدا کردند. گفته می شود که آرسنال تحت تاثیر سرعت عمل و چند پستی بودن لویس قرار گرفته است. لویس راست پا است و پست مورد علاقه اش وینگ راست می باشد اما می تواند در تمامی پست های تهاجمی بازی کند همچنین در پست وینگ چپ هم مشکلی نخواهد داشت.


به نقل از سایت گل، لویس در تیم زیر 23 ساله های آرسنال زیر نظر استیو بولد کار خواهد کرد و مانند بازیکنانی مثل گابریل مارتینلی و متئو گندوزی مستقیما وارد تیم اصلی نخواهد شد. 


لویس در کیگالی پایتخت روآندا به دنیا آمد و در همان زمان کودکی به نروژ رفت. فوتبالش را در تیم جوانان ترومسو نروژ شروع کرد سپس به تیم دسته دومی ترومسدالن رفت و در آنجا زیر نظر جاناتان هیل مربی سابق جوانان منچسترسیتی و منچستریونایتد کار کرد و تجربه بیشتری به دست آورد.

 

هیل در مصاحبه ای با سایت گل در اوایل ماه جاری گفت که از خبر پیشنهاد آرسنال به این بازیکن شوکه شده بود اما لویس جوان از کیفیت بسیار خوبی برخوردار است. لویس بعد از ترومسدالن به باشگاه فرام لارویک رفت سپس در سال 2019 مدت کوتاهی در تیم ایپسویچ حضور داشت.

لینک کوتاه لینک منبع