هسکی اوبامیانگ را برای ترکیب لیورپول مناسب نمی داند

هسکی اوبامیانگ را برای ترکیب لیورپول مناسب نمی داند

مترجم:Moshtagh Laghaei 231

اوبامیانگ چیزی به پایان قراردادش با آرسنال نمانده و احتمالا رفتن او از آرسنال زیاد است. او به تیم های بزرگی مثل لیورپول، چلسی، یونایتد، پی اس جی و بارسلونا لینک شده است. اوبا قبلا در دورتموند زیر دست کلوپ کار کرده و بعضی ها فکر می کنند که این اتفاق دوباره رخ خواهد داد. اما این بار در لیورپول! اما هسکی مهاجم انگلیسی که سابقه بازی در لیورپول را دارد عقیده دارد که اوبا گزینه مناسبی برای لیورپول نیست.
هسکی در مصاحبه با GentingBet میگوید:
" اوبامیانگ گل ساز فوق العاده‌ای است. آمارا او عالی است. او بار ها و بارها ثابت کرده که او گلزن است. او در آرسنال در جناحی بازی میکند که خیلی قابل توجه نیست و یک هفته در میان گلزنی می کند. او برای کفش طلا میجنگد. او ثابت قدم است. اما آیا او برای لیورپول مناسب است؟ به احتمال زیاد نه. من فکر نمی کنم که او گزینه مناسب برای لیورپول باشد."
درست است که اوبامیانگ در نظر هسکی برای لیورپول مناسب نیست، اما ورنر و هاورتز که در بوندسلیگا دارند می درخشند نظر او را جلب کرده اند. او میگوید:
"هاورتز بازیکنی جوان و پر جنب و جوش است. بنابراین آمدن او به لیورپول میتواند خوب باشد. شما به انتخاب نیاز دارید. وقتی شما یک بازیکن جوان و تشنه ی عملکرد خوب و فیکس شدن باشد را به تیم بیاورید، بازیکن با تجربه تر و بزرگتر تلاش میکنند که با او رقابت کنند و عملکرد بهتری ارائه دهند.
"ورنر بازیکن جوان دیگری است که برای خودش پدیده ای شده است. وقتی شما بازیکنان جوان به تیم بیاورید، بقیه ی بازیکنان تمام تلاش خود را می کنند تا از این بازیکنان جوان عقب نمانند و بهترین عملکرد خود را ارائه بدهند. اینگونه بازیکن ها بسیار مفید هستند. ورنر یک پدیده است. او سرعت زیادی دارد. کلوپ قطعا درباره لیگ آلمان اطلاعاتی زیادی دارد و اطمینان دارم که او حتما به جذب ورنر فکر میکند."

لینک کوتاه لینک منبع