هشدار آرتتا به گندوزی و بازیکنان

هشدار آرتتا به گندوزی و بازیکنان

مترجم:Moshtagh Laghaei 85

متئو گندوزی باید یاد بگیرد که خود را با ارزش های آرسنال وفق دهد. بعد از اتفاقاتی که در بازی با برایتون افتاد، آرتتا به گندوزی هشدار می دهد. گندوزی بعد از بازی با برایتون و اتفاقاتی که بین او و موپای افتاد، تیتر اول همه خبرگزاری ها شد.


گندوزی به خاطر مصدومیت لنو که در اثر برخورد با موپای اتفاق افتاد ناراحت بود و در آخر بازی گردن موپای را گرفت و او را هل داد که باعث شد به زمین بیفتد. همچنین گفته می شود که گندوزی در طول بازی، بازیکنان برایتون را مسخره کرده بود. این اولین باری نیست که گندوزی چنین کاری می کند. 


آرتتا در ماه فوریه به خاطر رفتار گندوزی، در بازی مقابل نیوکاسل، این بازیکن را در ترکیب قرار نداد. با اینکه آرتتا می خواهد خصوصی با گندوزی صحبت کند، به این بازیکن فرانسوی گوشزد می کند که باید به یک سری از استاندارد ها پایبند باشد. او می گوید:


می خواهم بیشتر روی مسائل شخصی و رفتار های بازیکنان در رختکن کار کنم و نگذارم که عمومی شود. چنین رفتارهایی را اصلا دوست ندارم البته از گفتن آن در روزنامه یا استفاده از شخصی دیگری برای گفتن آن برای اینکه بقیه بدانند در زمین چه اتفاقی افتاده هم متنفرم چون اگر 22 بازیکن هر سه روز یک بار این کارها را انجام دهند تبدیل به یک سیرک می شویم. موضوع یادگیری نیست بلکه تجربه چیزهای مهم و بعضی از رفتارهایی است که به عنوان یک مربی و یک باشگاه انتظار دارید که به هم نشان دهید و راه های نشان دادن ناامیدی یا خوشحالی می باشد. ما در تیم خود فرهنگ های متفاوتی داریم. بازیکنان به روش های مختلفی آموزش دیده اند. من باید این موضوع را درک و قبول کنم اما باید بدانیم که ما مسیر و روش های خودمان را داریم همچنین ارزش هایی داریم که باید به آنها پایبند باشیم.


برخلاف صحبت های آرتتا درباره گندوزی، این مربی اسپانیایی معتقد است که بعضی وقت ها باید مشکلات را با ملایمت حل کرد. او می گوید:


شما نمی توانید بازیکنان را کنار بگذارید. باید چیزی را که از آنها انتظار دارید شخصا و علنا مشخص کنید. با این حال این‌گونه تحریک شدن و خشونتی که یک بازیکن باید نشان دهد، بخشی از دلیل بازیکن بودن آنها و رقابت کردنشان در این سطح می باشد.


اتحادیه فوتبال انگلیس تایید کرد که گندوزی به خاطر حمله به موپای با هیچ محرومیت یا جریمه ای مواجه نخواهد شد.

لینک کوتاه لینک منبع
کنفرانس مطبوعاتی آرتتا بعد از بازی با لسترسیتی اخبار جدید درباره قرارداد سبایوس از زبان آرتتا عصبانیت آرتتا از گندوزی و محرومیت این بازیکن تعریف و تمجید مارتینز از آرتتا توصیه سول کمپبل به اوبامیانگ قبل از تصمیم‌گیری صحبت‌های آرتتا درباره آینده لاکازت کنفرانس مطبوعاتی آرتتا قبل از بازی با لسترسیتی آرسنال باید خونسردی خود را حفظ کند کنفرانس مطبوعاتی آرتتا بعد از بازی با وولوز اوبامیانگ باید در آرسنال بماند کنفرانس مطبوعاتی آرتتا قبل از بازی با وولورهمپتون قسمت دوم کنفرانس مطبوعاتی آرتتا قبل از بازی با ولورهمپتون قسمت اول واکنش مارتین کئون به تمدید قرارداد بوکایو ساکا بیانیه آرسنال درباره تمدید نکردن سالیبا با سن اتین مصاحبه اوبامیانگ درباره رکوردشکنی و قراردادش کنفرانس مطبوعاتی آرتتا بعد از بازی با نورویچ مارتینز خوشحال از داشتن فرصت بازی برای آرسنال! دفاع جیمی ردنپ از متئو گندوزی! کنفرانس مطبوعاتی میکل آرتتا قبل از بازی با نورویچ‌ آرسنال نیازمند حمایت هواداران!