هشدار برند لنو به منچسترسیتی در آستانه بازی با این تیم

هشدار برند لنو به منچسترسیتی در آستانه بازی با این تیم

مترجم:Moshtagh Laghaei 47

برند لنو در حالی به منچسترسیتی هشدار می دهد که آرسنال به دنبال کسب سهمیه بازی های اروپایی است. توپچی ها در رده نهم جدول هستند و هشت امتیاز تا رسیدن به رده چهارم و کسب سهمیه لیگ قهرمانان فاصله دارند. با این حال شاگردان آرتتا می توانند با شکست منچسترسیتی به کسب سهمیه نزدیک شوند.

 

محرومیت منچسترسیتی در مسابقات اروپایی هنوز قطعی نشده اما اگر حتمی شود به نفع آرسنال خواهد بود. لنو به تیم هایی مثل چلسی و یونایتد هشدار می دهد که آرسنال همچنان برای کسب سهمیه لیگ قهرمانان امید دارد. او در مصاحبه ای با DFB گفت:


شروع خیلی خوبی است چون ما باید با قدرت تمام بازی ها را شروع کنیم. قطعا آنها (منچسترسیتی) یکی از تیم های بزرگ لیگ هستند. بعد از مدتی طولانی بازی نکردن و داشتن زمان کم برای تمرین و آمادگی، بازی کردن کمی سخت خواهد بود اما من درباره بازی های باقی مانده خوشبین هستم. امیدوارم که بتوانیم وارد مسابقات اروپایی شویم. ما سهمیه لیگ قهرمانان را از دست نخواهیم داد چون منچسترسیتی احتمالا محروم باشد و تیم پنجم هم سهمیه بگیرد. ما قبل از توقف بازی ها در وضعیت خوبی بودیم. امیدوارم که بتوانیم به همان وضعیت برگردیم و سهمیه بازی های اروپایی را به دست بیاوریم.

لینک کوتاه لینک منبع
کنفرانس مطبوعاتی آرتتا بعد از بازی با لسترسیتی اخبار جدید درباره قرارداد سبایوس از زبان آرتتا عصبانیت آرتتا از گندوزی و محرومیت این بازیکن تعریف و تمجید مارتینز از آرتتا توصیه سول کمپبل به اوبامیانگ قبل از تصمیم‌گیری صحبت‌های آرتتا درباره آینده لاکازت کنفرانس مطبوعاتی آرتتا قبل از بازی با لسترسیتی آرسنال باید خونسردی خود را حفظ کند کنفرانس مطبوعاتی آرتتا بعد از بازی با وولوز اوبامیانگ باید در آرسنال بماند کنفرانس مطبوعاتی آرتتا قبل از بازی با وولورهمپتون قسمت دوم کنفرانس مطبوعاتی آرتتا قبل از بازی با ولورهمپتون قسمت اول واکنش مارتین کئون به تمدید قرارداد بوکایو ساکا بیانیه آرسنال درباره تمدید نکردن سالیبا با سن اتین مصاحبه اوبامیانگ درباره رکوردشکنی و قراردادش کنفرانس مطبوعاتی آرتتا بعد از بازی با نورویچ مارتینز خوشحال از داشتن فرصت بازی برای آرسنال! دفاع جیمی ردنپ از متئو گندوزی! کنفرانس مطبوعاتی میکل آرتتا قبل از بازی با نورویچ‌ آرسنال نیازمند حمایت هواداران!