هشدار به آرسنال درباره وضعیت اوبامیانگ

هشدار به آرسنال درباره وضعیت اوبامیانگ

مترجم:Moshtagh Laghaei 53

ری پارلور اسطوره توپچی ها به آرسنال هشدار داده که حتما باید اوبامیانگ را در تیم نگه دارند و اگر این بازیکن نمی خواهد بماند باید او را بفروشند. اوبامیانگ مذاکرات بر سر تمدید قرارداد را به تعویق انداخته تا آینده خود را در آرسنال بررسی کند.


 قرارداد این مهاجم گابنی رو به پایان است و فقط یک سال دیگر اعتبار دارد به همین دلیل آرسنال در وضعیت پیچیده ای قرار دارد و اگر این موضوع در چند ماه آینده حل و فصل نشود، ممکن است توپچی ها در تابستان آینده این بازیکن را رایگان از دست بدهند. ری پارلور معتقد است که باشگاه آرسنال باید به فروش اوبامیانگ و پولی که از آن بدست می آورد فکر کند. او در مصاحبه ای با تاک اسپورت می گوید:


"فکر می کنم اگر اوبا نخواهد تمدید کند، آرسنال باید او را بفروشد و از پول فروش این بازیکن برای خرید جایگزین استفاده کند. نگه داشتن بازیکنی که نمی خواهد بماند واقعا دشوار است. این تصمیم سختی می باشد اما نمی دانم اگر اوبا نخواهد بماند، آرسنال چه مقدار پول از فروش این بازیکن به دست می آورد. اگر پول زیادی با فروش اوبا به دست آید، آرسنال باید حتما از آن استفاده کند و یک بازیکن دیگر را جایگزین اوبا کند. این وضعیت سخت می باشد اما برای تک تک باشگاه ها پیش آمده است."


فروش اوبامیانگ شکست بزرگی برای آرسنال خواهد بود چون او نه تنها کاپیتان تیم بلکه آقای گل باشگاه می باشد. جیمی کرگر کارشناس اسکای اسپورت معتقد است که آرتتا نباید اوبامیانگ را از دست بدهد حتی فقط برای یک فصل دیگر هم که شده باید تلاش کند تا اوبا را برای ماندن در آرسنال قانع کند.


نگرانی اصلی اوبامیانگ این است که آیا آرسنال می تواند او را به چیزی که رویای آن را دارد یعنی بازی در لیگ قهرمانان و قهرمانی در این رقابت ها برساند یا نه. باشگاه های زیادی به خرید اوبامیانگ علاقه نشان داده اند که برجسته‌ترین آنها بارسلونا و رئال مادرید هستند.


پارلور با وجود هشداری که به آرسنال درباره فروش اوبامیانگ داده، امیدوار است که آرسنال مجبور به فروش این بازیکن نشود. او می گوید:


"دعا می کنم که اوبا قصد ماندن داشته باشد و توپچی ها بتوانند با او تمدید کنند همچنین اوبا هم بتواند دو یا سه سال دیگر زیر نظر آرتتا در آرسنال بازی کند. همه چیز به مربی، موفقیت تیم و اطمینان پیدا کردن اوبا از پیشرفت آرسنال بستگی دارد. این تصمیم بزرگی است که باشگاه باید بگیرد اما امیدوارم که اوبا بماند."

لینک کوتاه لینک منبع
کنفرانس مطبوعاتی آرتتا بعد از بازی با لسترسیتی اخبار جدید درباره قرارداد سبایوس از زبان آرتتا عصبانیت آرتتا از گندوزی و محرومیت این بازیکن تعریف و تمجید مارتینز از آرتتا توصیه سول کمپبل به اوبامیانگ قبل از تصمیم‌گیری صحبت‌های آرتتا درباره آینده لاکازت کنفرانس مطبوعاتی آرتتا قبل از بازی با لسترسیتی آرسنال باید خونسردی خود را حفظ کند کنفرانس مطبوعاتی آرتتا بعد از بازی با وولوز اوبامیانگ باید در آرسنال بماند کنفرانس مطبوعاتی آرتتا قبل از بازی با وولورهمپتون قسمت دوم کنفرانس مطبوعاتی آرتتا قبل از بازی با ولورهمپتون قسمت اول واکنش مارتین کئون به تمدید قرارداد بوکایو ساکا بیانیه آرسنال درباره تمدید نکردن سالیبا با سن اتین مصاحبه اوبامیانگ درباره رکوردشکنی و قراردادش کنفرانس مطبوعاتی آرتتا بعد از بازی با نورویچ مارتینز خوشحال از داشتن فرصت بازی برای آرسنال! دفاع جیمی ردنپ از متئو گندوزی! کنفرانس مطبوعاتی میکل آرتتا قبل از بازی با نورویچ‌ آرسنال نیازمند حمایت هواداران!