هشدار به مکنیل برای تصمیم های آینده‌اش بعد از لینک شدن به آرسنال

هشدار به مکنیل برای تصمیم های آینده‌اش بعد از لینک شدن به آرسنال

مترجم:Moshtagh Laghaei 181

دوایت مکنیل اخیرا به یونایتد، آرسنال و نیوکاسل لینک شده است اما کیران تریپیر بازیکن سابق برنلی به مکنیل 20 ساله اصرار می کند که در برنلی بماند. او که قبلا در آکادمی یونایتد بوده است بازگشت او به یوناتید به نظر بیشتر است. اما آرسنال دیگر مقصد احتمالی این بازیکن است. 


این بازیکن در آینده بازیکنی با ارزش پولی زیادی خواهد بود. البته برنلی با این بازیکن تا 2023 قرارداد دارد و مجبور به فروش این بازیکن نیست. با وجود این موضوع و اینکه به طور مرتب بازی کردن برای پیشرفت او حیاتی است اما به او پیشنهاد شده که در برنلی بماند. تریپیر در سال 2015 تصمیم به ترک برنلی و رفتن به تاتنهام گرفت و سپس به اتلتیکومادرید رفت. او که حس میکند مکنیل دارد راه او را دنبال می کند باید با دقت بیشتری تصمیم بگیرد. تریپیر در مصاحبه با برنلی اکسپرس میگوید:


"او باید تمرکز کند. تا جوان است عملکرد خوبش را ادامه دهد تا وقتی که زمانش برسد. من به او میگویم "عجله نکن، به بازیت ادامه بده" او در تیم درستی برای این کار است. باید بازی کند چون مهم ترین چیز برای هرکسی سن اوست. او مربی خوبی برای تمرین کردن دارد و برای رفتن به جای دیگر عجله نخواهد کرد. اگر جای او بودم صبر میکردم و بازی های بیشتری انجام میدادم."


"بعضی وقت ها رفتن به باشگاهی دیگر سخت است. من تجربه اش کردم. من به تاتنهام رفتم و ماه ها بازی نکردم و این خیلی نا امید کننده بود. برای کسی مثل او که خیلی خوب بازی می کند، چرا الان باید برود؟ هیچ دلیل ندارد که برود. فقط به عملکرد خوبت در بهترین حالت ادامه بده و صبر کن. وضعیت من با او فرق داشت. من خیلی رها شده بودم و نیاز داشتم که به یک تیم در لیگ جزیره بیایم. او برای یک تیم لیگ جزیره ای هر هفته خوب بازی میکند. او بازیکن بزرگی برای برنلی است. اگر جای او بودم می ماندم و صبر میکردم و از فوتبالم لذت می بردم."

لینک کوتاه لینک منبع