GunnersTrust Arsenal Fan Club Website in Iran
هشدار به چهار بازیکن آرسنال به خاطر شکستن قرنطینه

هشدار به چهار بازیکن آرسنال به خاطر شکستن قرنطینه

مترجم:Moshtagh Laghaei 34

باشگاه آرسنال به چهار بازیکن خود بعد ازپخش فیلم و عکس در فضای مجازی که نشان می دهد قرنطینه را شکسته اند، هشدار داد است. این چهار بازیکن نیکلاس په‌په، الکساندر لاکازت، گرانیت ژاکا و داوید لوئیز هستند همچنین په‌په فیلمی را منتشر کرده که در آن با تعدادی از دوستانش در لندن فوتبال بازی می کند در حالی که صفحه رسمی تیم ملی ساحل عاج ویدیویی از این بازیکن در جای دیگری در حال بازی با تعدادی از دوستانش، منتشر کرده است.


لوئیز و ژاکا در ساوتگیت در کنار هم دیده شده اند در همین حال عکسی از لاکازت منتشر شده که نشان می دهد کنار یک پیش خدمت، در حال شستن آئودی این بازیکن در پارکینگ خانه می باشد. این کار لاکازت، این سوال را به وجود آورده که آیا استخدام پیشخدمت در دوران قرنطینه ضروری است یا خیر. سخنگوی باشگاه آرسنال در تایید این اخبار با روزنامه سان مصاحبه کرده و می گوید:


"متشکرم که ما را متوجه این موضع کردید. در اسرع وقت با بازیکنان صحبت خواهیم کرد. ما نگران بودیم و با نیکلاس صحبت کردیم چون او با تعدادی از بستگان خود زندگی می کند و در این ویدیو ها بوده اند.  به او یادآوری کردیم که پیروی از راهنمای سلامت و در قرنطینه ماندن بسیار حائز اهمیت است."


په‌په قبلا هم روز 15 آوریل در پارک گراهام کولیندیل هم با تعدادی از دوستان خود فوتبال بازی کرده بود که بعد از شکایت تعدادی از افرادی که در آن محل بودند، پلیس آنها را از آنجا بیرون کرد. لوئیز و ژاکا هم روز سه شنبه در ایستگاه اوکوود ساوتگیت با هم فوتبال بازی کردند. به غیر از این بازیکنان، از تیم تاتنهام، سرج اوریر و موسی سیسوکو بعد از پخش ویدیوهایی که نشان می داد قرنطینه را شکسته اند، مجبور به عذر خواهی شدند.

 

خوزه مورینیو هم به خاطر تمرین دادن به اندومبله در پارک متهم شد همچنین داوینسون سانچز و رایان سسنیون هم در یک زمین تمرینی دیگر دیده شده بودند. در تیم های دیگر لیگ جزیره کایل واکر بازیکن منچسترسیتی به خاطر پارتی گرفتن عذرخواهی کرد. جک گریلیش کاپیتان استون ویلا برخلاف قانون قرنطینه چندین بار با ماشین خود در حال گشت و گذار دیده شده و شکایاتی از او کرده اند.

لینک کوتاه لینک منبع
استقبال وزیر ورزش بریتانیا از شروع مجدد لیگ جزیره برتری آرسنال نسبت به تاتنهام برای خرید ویلیان مثبت شدن تست کرونا چهار بازیکن و کادر دیگر آینده لوئیز در هاله ای از ابهام سالیبا آماده کار کردن زیر نظر آرتتا برنامه آرتتا برای فاز بعدی تمرینات چراغ سبز باشگاه ها برای فاز دوم پروژه شروع مجدد آینده رویایی بوکایو ساکا در آرسنال در شروع تمرینات اضافه شدن مت اسمیت به تیم اصلی آرسنال پیغام جورابچیان به مالک آرسنال درباره نقل و انتقالات اختلاف نظر آرتتا و گواردیولا درباره کوتینیو افشاء جورابچیان درباره انتقال کوتینیو به آرسنال فن برونکهورست دوست دارد روزی سرمربی آرسنال شود ونگر از قطع روند شکست ناپذیری لیورپول خوشحال است اشلی کول آرسنال را فروپاشیده می دانست بیانیه سازمان لیگ بعد از مبتلا شدن دو بازیکن دیگر ویلیان تا پایان فصل جاری در چلسی می ماند رئیس سازمان لیگ جزیره از بازگشت لیگ در ژوئن اطمینان دارد آرسنال با 20 میلیون به دنبال تاگلیافیکو ستاره آژاکس آرسنال نباید 72 میلیون برای په‌په پرداخت می کرد