هشدار پارلور به آرسنال درباره اوبامیانگ

هشدار پارلور به آرسنال درباره اوبامیانگ

مترجم:Moshtagh Laghaei 57

ری پارلور به آرسنال هشدار داده که تنها راه قانع کردن اوبامیانگ برای ماندن، کسب سهمیه لیگ قهرمانان اروپا می باشد. آینده کاپیتان توپچی ها در این باشگاه در حالی که فقط یک سال از قراردادش باقی مانده، نامعلوم است. نگرانی اوبامیانگ این است که آیا آرسنال می تواند چیزی را که می خواهد به او بدهد یا نه. این مهاجم گابنی از زمانی که به آرسنال آمده در لیگ قهرمانان اروپا بازی نکرده است.


اوبامیانگ تا چند هفته دیگر 31 ساله می شود و می داند که قرارداد بعدی‌اش ممکن است آخرین قرارداد او در دوران فوتبالش باشد. ری پارلور بازیکن سابق توپچی ها معتقد است فقط در صورتی که آرسنال در آخر فصل جزو چهار تیم اول جدول شود، ممکن است اوبامیانگ در این تیم بماند. پارلور می گوید:


"اگر آنها (آرسنال) بتوانند دوباره به رقابت برگردند و شروع خوبی در ادامه فصل داشته باشند، قطعا بازی با منچسترسیتی بسیار مهم است و اگر بتوانند در این بازی نتیجه خوبی بگیرند، اعتماد به تفس آنها بالا می رود و پیشرفت خواهند کرد. لیگ قهرمانان برای خیلی از بازیکنان مثل اوبامیانگ بسیار مهم است. اگر نتوانند در این رقابت ها بازی کنند به تیم دیگری خواهند رفت. اگر آرسنال در لیگ قهرمانان حضور نداشته باشد، ممکن است اوبا از این تیم برود و آنها باید بازیکنی را جایگزین او کنند که بتواند اکثر گل های تیم را به ثمر برساند."


درباره وضعیت اوبامیانگ و گزینه هایی که آرسنال برای حل و فصل این موضوع دارد، دیدگاه های متفاوتی وجود دارد. خیلی از افراد معتقدند که اگر اوبا نمی خواهد بماند، آرسنال به جای اینکه او را تابستان 2021 رایگان از دست بدهد باید این بازیکن را بفروشد. آرسنال می خواهد که سناریو آرون رمزی را دوباره تکرار نکند. رمزی تابستان گذشته به صورت رایگان از آرسنال جدا شد و به یوونتوس رفت. 


افرادی دیگر معتقدند با وجود اینکه ممکن است آرسنال سال بعد اوبامیانگ را رایگان از دست بدهد، توپچی ها باید تلاش کنند تا این مهاجم گابنی را نگه دارند که البته پارلور با این مورد مخالف است. پارلور هفته گذشته در مصاحبه ای با تاک اسپورت گفت:


"فکر می کنم که اگر اوبامیانگ نخواهد بماند آرسنال باید او را بفروشد و با پول آن یک بازیکن دیگر را بخرد و جایگزین او کند. نگه داشتن بازیکنی که نمی خواهد بماند بسیار سخت است. آرسنال باید تصمیم سختی بگیرد. نمی دانم که آرسنال چقدر پول از فروش اوبامیانگ به دست می آورد. این تصمیم سختی است که باشگاه باید بگیرد اما امیدوارم که اوبا بماند."

لینک کوتاه لینک منبع
کنفرانس مطبوعاتی آرتتا بعد از بازی با لسترسیتی اخبار جدید درباره قرارداد سبایوس از زبان آرتتا عصبانیت آرتتا از گندوزی و محرومیت این بازیکن تعریف و تمجید مارتینز از آرتتا توصیه سول کمپبل به اوبامیانگ قبل از تصمیم‌گیری صحبت‌های آرتتا درباره آینده لاکازت کنفرانس مطبوعاتی آرتتا قبل از بازی با لسترسیتی آرسنال باید خونسردی خود را حفظ کند کنفرانس مطبوعاتی آرتتا بعد از بازی با وولوز اوبامیانگ باید در آرسنال بماند کنفرانس مطبوعاتی آرتتا قبل از بازی با وولورهمپتون قسمت دوم کنفرانس مطبوعاتی آرتتا قبل از بازی با ولورهمپتون قسمت اول واکنش مارتین کئون به تمدید قرارداد بوکایو ساکا بیانیه آرسنال درباره تمدید نکردن سالیبا با سن اتین مصاحبه اوبامیانگ درباره رکوردشکنی و قراردادش کنفرانس مطبوعاتی آرتتا بعد از بازی با نورویچ مارتینز خوشحال از داشتن فرصت بازی برای آرسنال! دفاع جیمی ردنپ از متئو گندوزی! کنفرانس مطبوعاتی میکل آرتتا قبل از بازی با نورویچ‌ آرسنال نیازمند حمایت هواداران!