هفتادمین سال حضور کن فرایر در آرسنال

هفتادمین سال حضور کن فرایر در آرسنال

مترجم:Moshtagh Laghaei 233

کن فرایر که یکی از چهره های سرشناس باشگاه آرسنال به شمار می رود در واقع سال 1946 به صورت پاره وقت باکس آفیس باشگاه را اداره می کرد. چند سال بعد توانست مدیر باکس آفیس شود و در سال 1973 منشی باشگاه شد. ده سال بعد به مدیرعامل باشگاه ارتقاء پیدا کرد و 17 سال در این پست مشغول به کار بود.


سال 2000 مسئولیت استادیوم جدید آرسنال را به عهده گرفت و با دنی فیتزمن بی وقفه کار کرد تا این رویا به حقیقت تبدیل شود. استادیوم امارات میراث فرایر است. او تا به امروز در هیئت مدیره آرسنال بوده و الان 85 سال دارد. او قلباً رقابت های جام حذفی را دوست دارد. کن فرایر می گوید:


این هفدهمین فینال جام حذفی است که از زمان آمدن من آرسنال در آن حضور دارد. خوشبختانه توانستیم 11 تا از این فینال ها را برنده شدیم. امیدوارم که فینال 12ام را هم برنده شویم که در مجموع 14امین قهرمانی خواهد بود. البته من در قهرمانی‌های دهه 30 نقشی نداشتم! فینال 1950 را به یاد دارم. آن فینال چند ماه قبل از آمدنم به آرسنال بود. بچه بودم و خیلی هیجان داشت چون اولین بار بود که به ومبلی می رفتم. استادیوم خیلی بزرگ به نظر می رسید. ما با لباس طلایی بازی می کردیم. خیلی خوب به یاد دارم چون بازی روز یکشنبه بود و از 7 صبح منتظر بازی بودیم. دوران خیلی خوبی بود. جام حذفی رقابت جذابی است که من و میلیون ها هوادار آرسنال در آن خاطرات خوبی داریم. خیلی خوب است که سالگرد حضورم در باشگاه را در چنین روز خاصی جشن می گیرم.

لینک کوتاه لینک منبع