همه با آمدن آرتتا رفتار خود را تغییر دادند

همه با آمدن آرتتا رفتار خود را تغییر دادند

مترجم:Moshtagh Laghaei 195

آرتتا با آمدنش به آرسنال این تیم را زیر و رو کرد. او در مصاحبه آرسنال دیجیتال در جواب این سوال که در اولین روز حضورش در آرسنال به عنوان سرمربی چه حسی داشت؟ گفت:


قبل از آمدن با خواندن خبرها و افرادی که در باشگاه به من خبرهای تیم را می رسانند، می توانستم بفهمم که در باشگاه چه می گذرد. فکر می کنم تا وقتی که وارد تیم نشده و آن انرژِی و اتفاقات را حس نکرده باشید، پیش بینی تاثیری که می خواهید روی تیم بگذارید خیلی سخت است.


نگران بودم. می دیدم که تیم متحد نیستند و انرژی مثبتی ندارد. این موضوع مرا نگران می کرد. اما باید بگویم که بلافاصله در چند روز اول کاملا حس کردم که تغییراتی دارد صورت می گیرد. باید از همه اعضای کادر تیم و بازیکنان تشکر ویژه‌ای بکنم چون از همان روز اول با من همراه بودند. آنها واقعا همراهی کردند و رفتار خود را تغییر دادند. شروع به همکاری و تمرین زیاد کردند و روی چیزی که می خواستیم انجام دهیم به دقت تمرکز کرده بودند.


از هواداران هم باید تشکر کنم چون چند روز قبل از آمدن در منچسترسیتی بودم و وقتی که آمدم همه به استادیوم آمده بودند. نگران بودم و باید بگویم که هواداران هم بلافاصله از تیم حمایت کردند. ما شروع به ایجاد یک جو متفاوت در استادیوم امارات کردیم که فکر می کنم کمک بزرگی به من، بازیکنان و باشگاه کرد.

لینک کوتاه لینک منبع