هم تیمی پارتی او را برای رفتن به آرسنال ترغیب می کند

هم تیمی پارتی او را برای رفتن به آرسنال ترغیب می کند

مترجم:Moshtagh Laghaei 95

آؤسنال به دنبال توماس پارتی می باشد اما هم تیمی این بازیکن او را به رفتن از اتلتیکو مادرید ترغیب می کند تا به لیگ جزیره برود و بتواند در "بهترین لیگ دنیا" بازی کند. آرسنال مدت هاست که پارتی را زیر نظر دارد همچنین این هافبک به لیوپرول نیز لینک شده و به نظر می آید که اتلتیکو به دنبال معاوضه پارتی با الکس اوکسلید چمبرلین می باشد البته گفته می شود که منچستر یونایتد هم به خرید پارتی علاقه دارد. 


توماس پارتی  در فصل جاری بازیکنی کلیدی برای اتلتیکو بوده است. او در همه بازی های لیگ قهرمانان برای اتلتیکو بازی کرده و در 24 بازی از 27 بازی لالیگایی این تیم حضور داشته است. با این اوصاف کاسیم نوهو هم تیمی پارتی در تیم ملی غنا او را به ترک لالیگا و رفتن به انگلیس ترغیب می کند البته اگر یکی از تیم های لیگ جزیره رقم فسخ 45 میلیون پوندی او را پرداخت کند. نوهو در اینستاگرام 3TV می گوید:


"اتلتیکو باشگاه خیلی خوبی است و می توان گفت که پارتی در یکی از بزرگترین باشگاه های دنیا بازی می کند همچنین آرسنال یکی از بزرگترین باشگاه های دنیاست. من از تصمیم او حمایت می کنم چون بازی کردن برای اتلتیکو دقیقا مثل بازی برای آرسنال است. هر دو تیم در یک گروه از لیگ قرار دارند. هر دو برای سومی یا چهارمی در لیگ تلاش می کنند تا سهمیه لیگ قهرمانان را بدست آورند اما همانطور که همه می دانند لیگ جزیره بهترین لیگ دنیا است بنابرای اگر پارتی به آرسنال برود از تصمیمش خوشحال خواهم شد."


اتلتیکو نمی خواهد در تابستان پیش رو پارتی را از دست بدهد اما به نقل از سان این تیم قصد دارد تا پارتی را با اوکسلید چمبرلین بازیکن لیورپول معاوضه کند. چمبرلین زیر نظر یورگن کلوپ فقط 13 بازی انجام داده است. بیشترین رقابت بازیکنان لیورپول در خط هافبک این تیم می باشد.


چمبرلین 26 ساله به دنبال فیکس شدن در لیورپول بود اما سال 2018 از ناحیه زانو مصدوم شد و نتوانست به خواسته اش در آنفیلد برسد. با این حال الان از نظر کیفی عملکرد او خوب است و سه سال دیگر با لیورپول قرارداد دارد. تابستان گذشته اتلتیکو توانست تریپیر هموطن چمبرلین را از انگلیس به اسپانیا بیاورد. قرمز و سفید های مادرید برای خرید تریپیر 20 میلیون پوند پرداخت کردند تا توانستند او را از تاتهام بخرند. این بازیکن از زمانی که به اتلتیکو آمد از این باشگاه و دیگو سیمئوه بسیار تعریف و تمجید کرده است.

لینک کوتاه لینک منبع