واکنش مارتین کئون به تمدید قرارداد بوکایو ساکا

واکنش مارتین کئون به تمدید قرارداد بوکایو ساکا

مترجم:Moshtagh Laghaei 72

مذاکرات توپچی‌ها با اوبامیانگ برای تمدید قرارداد بی نتیجه مانده اما بوکایو ساکا روز چهارشنبه با آرسنال قراردادی بلند مدت امضا کرد. گفته می شود که قرارداد جدید ساکا چهار ساله می باشد. مارتین کئون معتقد است که داستان‌هایی که سر اوبامیانگ و اوزیل وجود دارد وضعیت آرسنال را کمی آشفته کرده البته از اینکه بالاخره ساکا به شایعات پایان داد و قرارداد بلند مدت با آرسنال امضا کرد خوشحال است. کئون در مصاحبه با بی تی اسپورت گفت:


خیلی خوشحالم که بالاخره توافق کردند، به نظرم نباید اینقدر طول می کشید. نمی توانیم چنین استعدادی که در باشگاه دارد رشد می کند را نادیده بگیریم. اما این شروع کار است و باید بازیکنان بیشتری به تیم اضافه کنیم. در صورت امکان باید اوبامیانگ را نگه داریم. داستان اوزیل هم همچنان ادامه دارد. اگر به موضوع نگاه کنیم می بینیم که وضعیت می تواند کمی آشفته باشد اما مثبت به این قضیه نگاه می کنم.


کئون همچنان از مدافعانی که آرتتا در اختیار دارد راضی نیست اما امیدوار است که باشگاه در تابستان پیش رو هافبک‌هایی در سبک پاتریک ویرا یا گیلبرتو سیلوا را به خدمت بگیرد. از کئون پرسیده شد که آرسنال چه چیزهایی لازم دارد تا دوباره به اوج برگردد؟ کئون در پاسخ گفت:


خیلی چیزها هست. موضوع برگرداندن DNA تیم به بازیکنان است. باید سرسختی و انگیزه بردن را به بازیکنان برگردانده و موانع برداشته شود. می دانیم که از نظر دفاعی مشکلات زیادی داریم. آرسنال پنج یا شش دفاع وسط دارد اما کدامشان به اندازه کافی خوب است؟ چه کسانی زوج خط دفاع را تشکیل خواهند داد؟ الان با سه دفاع و بعضی وقت‌ها با چهار دفاع بازی می کنند. در میانه میدان، فکر نمی کنم واقعا از زمان ویرا و گیلبرتو سیلوا به بعد هافبک سطح بالایی داشته‌ایم که بتواند همه چیز را کنترل بکند. پس باید سعی کنیم که یک هافبک سطح بالا در خط هافبک قرار بدهیم. فکر می کنم که باشگاه در حال حاضر روی همین مسئله دارد کار می کند.

لینک کوتاه لینک منبع
تیرنی عطش و انگیزه دویدن در کل روز را دارد ویلشر: اگر جای اوبامیانگ بودم می ماندم بیانیه باشگاه آرسنال پیرامون مسائل مالی پس از کرونا ساکا سومین بازیکن برتر فصل به انتخاب هواداران توماس پارتی، کلید حل مشکل توپچی‌ها بازگشت آرسن ونگر به دنیای مربیگری آرسنال باید اوزیل، سوکراتیس و موستفی را بفروشد ژاکا: آرتتا قانعم کرد که در آرسنال بمانم اوزیل در آرسنال می ماند کنفرانس مطبوعاتی آرتتا بعد از قهرمانی در جام حذفی هفتادمین سال حضور کن فرایر در آرسنال آرتتا: با ونگر درباره هر چیزی می شود صحبت کرد اوبامیانگ باید به جایی که هست افتخار کند کنفرانس مطبوعاتی آرتتا قبل از فینال جام حذفی آرتتا هشت تا از بازیکنانش را نمی خواهد عشق پنجاه ساله پیرس مورگان به آرسنال کنفرانس مطبوعاتی آرتتا بعد از بازی با واتفورد امیل اسمیت رو وارث اوزیل و پست شماره 10 آرسنال آرسنال به یک شماره 10 مثل روسیچکی یا کازورلا نیاز دارد احتمال بازگشت دنیس برگکمپ به آرسنال