ونگر از قطع روند شکست ناپذیری لیورپول خوشحال است

ونگر از قطع روند شکست ناپذیری لیورپول خوشحال است

مترجم:Moshtagh Laghaei 57

آرسن ونگر درباره لیورپول صحبت کرده و اعتراف می کند از اینکه لیورپول نتوانست مثل آرسنالِ او بدون باخت قهرمان شود خوشحال است. توپچی ها با هدایت آرسن ونگر در فصل 04-2003 توانستند بدون باخت قهرمان لیگ جزیره شوند.


با اینکه لیورپول در فصل جاری شکست ناپذیر به نظر می آمد اما با شکست از واتفورد در ماه فوریه، فرصت رسیدن به موفقیتی که آرسنال 16 سال قبل کسب کرد را از دست داد. از ونگر پرسیده شد که آیا از برد 3-0 واتفورد برابر لیورپول خوشحال شد یا نه که او در جواب گفت:


" بله به نوعی رضایت بخش بود. ما همیشه دوست داریم تنها کسانی باشیم که به این موفقیت دست یافتیم. آنها (لیورپول) می توانستند این کار را انجام دهند اما معلوم شد که رسیدن به چنین چیزی خیلی دشوار است. آن روز پیام های زیادی از هواداران آرسنال دریافت کردم."


قبل از به تعلیق در آمدن فوتبال به خاطر بحران کرونا، واتفورد با دبل اسماعیل سار و گل تروی دینی شاگردان یورگن کلوپ را شکست داد. نتیجه این مسابقه به امید های لیورپول برای دست یافتن به قهرمانی بدون باخت در لیگ جزیره بعد از 30 سال پایان داد همچنین روند 18 برد پیاپی این تیم به پایان رسید.


لیورپول در فصل جاری رکورد 27 برد، یک مساوی و یک باخت را با وجود 9 بازی باقی مانده ثبت کرده است. البته رکورد شکست ناپذیری آرسنال شامل 26 برد و 12 مساوی بدون باخت می باشد. توپچی ها با هدایت ونگر 10 جام معتبر را تا سال 2018 کسب کردند. 


در حال حاضر آرسن ونگر رئیس توسعه جهانی فوتبال در فیفا می باشد. ونگر که 22 سال سرمربی آرسنال بود و به او لقب "پروفسور" داده اند می گوید با اینکه آرسنال آماده دادن پستی رسمی یا افتخاری به او می باشد هیچوقت به این باشگاه باز نخواهد گشت.

لینک کوتاه لینک منبع
کنفرانس مطبوعاتی آرتتا بعد از بازی با لیورپول سدریک سوارز: می توانستم 2019 به آرسنال بیایم انتقاد پل مرسون از کولاشیناچ بعد از دربی کنفرانس مطبوعاتی آرتتا قبل از بازی با لیورپول کئون: آرتتا باید یک سیستم را انتخاب کند صحت حرف های ونگر درباره فیرپلی مالی توصیه آرتتا برای پیشرفت ساکا کنفرانس مطبوعاتی آرتتا بعد از بازی با تاتنهام کرونکه بدهی های استادیوم آرسنال را پرداخت می کند گابریل مارتینلی، رونالدو جدید تمایل آرتتا به تمدید با موستافی کنفرانس مطبوعاتی آرتتا قبل از بازی با تاتنهام آرتتای شگفت‌انگیز در حال ساخت آرسنال جدید نظر مارتین کئون درباره علاقه آرسنال به توماس پارتی صحبت های مارتین کئون درباره قرارداد اوزیل صحبت های اشلی کول درباره کیران تیرنی ساکا و مارتینلی ستارگان آینده دنیای فوتبال کنفرانس مطبوعاتی آرتتا بعد از بازی با لسترسیتی اخبار جدید درباره قرارداد سبایوس از زبان آرتتا عصبانیت آرتتا از گندوزی و محرومیت این بازیکن