ونگر از قطع روند شکست ناپذیری لیورپول خوشحال است

ونگر از قطع روند شکست ناپذیری لیورپول خوشحال است

مترجم:Moshtagh Laghaei 81

آرسن ونگر درباره لیورپول صحبت کرده و اعتراف می کند از اینکه لیورپول نتوانست مثل آرسنالِ او بدون باخت قهرمان شود خوشحال است. توپچی ها با هدایت آرسن ونگر در فصل 04-2003 توانستند بدون باخت قهرمان لیگ جزیره شوند.


با اینکه لیورپول در فصل جاری شکست ناپذیر به نظر می آمد اما با شکست از واتفورد در ماه فوریه، فرصت رسیدن به موفقیتی که آرسنال 16 سال قبل کسب کرد را از دست داد. از ونگر پرسیده شد که آیا از برد 3-0 واتفورد برابر لیورپول خوشحال شد یا نه که او در جواب گفت:


" بله به نوعی رضایت بخش بود. ما همیشه دوست داریم تنها کسانی باشیم که به این موفقیت دست یافتیم. آنها (لیورپول) می توانستند این کار را انجام دهند اما معلوم شد که رسیدن به چنین چیزی خیلی دشوار است. آن روز پیام های زیادی از هواداران آرسنال دریافت کردم."


قبل از به تعلیق در آمدن فوتبال به خاطر بحران کرونا، واتفورد با دبل اسماعیل سار و گل تروی دینی شاگردان یورگن کلوپ را شکست داد. نتیجه این مسابقه به امید های لیورپول برای دست یافتن به قهرمانی بدون باخت در لیگ جزیره بعد از 30 سال پایان داد همچنین روند 18 برد پیاپی این تیم به پایان رسید.


لیورپول در فصل جاری رکورد 27 برد، یک مساوی و یک باخت را با وجود 9 بازی باقی مانده ثبت کرده است. البته رکورد شکست ناپذیری آرسنال شامل 26 برد و 12 مساوی بدون باخت می باشد. توپچی ها با هدایت ونگر 10 جام معتبر را تا سال 2018 کسب کردند. 


در حال حاضر آرسن ونگر رئیس توسعه جهانی فوتبال در فیفا می باشد. ونگر که 22 سال سرمربی آرسنال بود و به او لقب "پروفسور" داده اند می گوید با اینکه آرسنال آماده دادن پستی رسمی یا افتخاری به او می باشد هیچوقت به این باشگاه باز نخواهد گشت.

لینک کوتاه لینک منبع
تیرنی عطش و انگیزه دویدن در کل روز را دارد ویلشر: اگر جای اوبامیانگ بودم می ماندم بیانیه باشگاه آرسنال پیرامون مسائل مالی پس از کرونا ساکا سومین بازیکن برتر فصل به انتخاب هواداران توماس پارتی، کلید حل مشکل توپچی‌ها بازگشت آرسن ونگر به دنیای مربیگری آرسنال باید اوزیل، سوکراتیس و موستفی را بفروشد ژاکا: آرتتا قانعم کرد که در آرسنال بمانم اوزیل در آرسنال می ماند کنفرانس مطبوعاتی آرتتا بعد از قهرمانی در جام حذفی هفتادمین سال حضور کن فرایر در آرسنال آرتتا: با ونگر درباره هر چیزی می شود صحبت کرد اوبامیانگ باید به جایی که هست افتخار کند کنفرانس مطبوعاتی آرتتا قبل از فینال جام حذفی آرتتا هشت تا از بازیکنانش را نمی خواهد عشق پنجاه ساله پیرس مورگان به آرسنال کنفرانس مطبوعاتی آرتتا بعد از بازی با واتفورد امیل اسمیت رو وارث اوزیل و پست شماره 10 آرسنال آرسنال به یک شماره 10 مثل روسیچکی یا کازورلا نیاز دارد احتمال بازگشت دنیس برگکمپ به آرسنال